Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Kromě produktových recenzí se na našem magazínu často objevují recenze různých aplikací a programů. Asi není třeba připomínat, že v posledních dnech probíhají na různých internetových obchodech akce Black Friday. Díky těmto akcím můžete získat různé produkty zdarma – a naprosto stejně to je i v případě společnosti UltFone, která nabízí špičkový software, například pro obnovu dat. Pojďme se společně na Black Friday akci od UltFone podívat. Získat můžete například 1+1 program zdarma.

Black Friday od UltFone: Licence na jeden měsíc zdarma a nejnižší ceny programů v historii

Společnost Ultfone nabízí hned několik skvělých programů, které se mohou hodit nejen v každodenním životě. Abychom byli přesní, tak se UltFone zabývá především obnovou dat z různých zařízení a také jejich opravou. Čas od času se můžeme ocitnout v situaci, kdy se nám podaří nějaká data smazat, například vysypáním z koše, formátováním disku, anebo třeba kvůli nějaké nehodě. Programy od Ultfone dokáží veškerá data z vašich zařízení a médií vytáhnout, kromě toho se pak případně také pokusí o opravu onoho zařízení.

ultfone
Zdroj: ultfone.com

Pokud se ptáte, co je součástí hlavní Black Friday akce od Ultfone, tak se jedná o měsíční licenci zdarma pro Ultfone Windows Data Recovery. Klasicky byste za tuto měsíční licenci zaplatili 89.95 dolarů a nyní jej můžete mít zcela zdarma – stačí přejít na stránky akce. Ultfone Windows Data Recovery dokáže obnovit ztracená data z Windows počítače, tedy z pevných disků, USB disků, SD karet a dalších. Podporuje celkově více než 1000 různých typů souborů a dokáže tak obnovit fotky, videa, dokumenty či třeba hudbu. Program je pak kompatibilní s Windows XP a novějším. Chcete-li licenci zdarma získat, tak stačí, abyste akci sdíleli na Facebook, Twitter, Reddit či Pinterest.

ultfone
Zdroj: ultfone.com

Kromě výše uvedené akce pak můžete využít akce na aplikaci UltFone iOS Location Changer, což je zbrusu nová aplikace od Ultfone. Jak už název napovídá, tak s tímto programem můžete jednoduše změnit polohu vašeho iPhonu, a to bez nutnosti jailbreaku. Díky tomu můžete na vašem iPhonu hrát různé hry, které jsou například k dispozici jen v určité zemi, popřípadě si můžete pomoci například při hraní Pokemon Go či Ingress. Tato aplikace je pak kompatibilní se všemi modely iPhonů, včetně iPhonů 12.

tenorshare
Zdroj: tenorshare.com

Jestliže se vám Ultfone výše uvedenými akcemi netrefil do noty, tak věřím, že v rámci poslední akce už dojde k nápravě. V rámci další akce si můžete vybrat jeden ze tří dárečků, pod kterými se skrývá až 60% sleva na programy od Ultfone. Níže si pak můžete zakoupit programy se slevou, konkrétně se v akci nachází následující produkty:

  • Ultfone iOS Data Recovery za $59.95
  • Ultfone iOS System Repair za $59.95
  • Ultfone iOS Data Manager za $59.95
  • Ultfone Android Dadta Recovery za $59.95
  • Ultfone WhatsApp Transfer za $59.95
  • Ultfone iPhone Backup Unlocker za $59.95

Na stránky akce Black Friday od Ultfone se přesunete pomocí tohoto odkazu

Související články

Dnes nejčtenější