Zavřít reklamu

Je tomu jen pár dní, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že Apple oficiálně přiznal možnost poškození kožených pouzder podporujících MagSafe příslušenství. Jejich magnety se totiž na krytech mohou po čase otisknout a to natolik, že bude tento otisk vcelku výrazně viditelný. Pokud tedy uživatel nic takového nechce, nemá smysl kožené kryty kupovat. Jak možné poškození MagSafem vypadá se nyní Apple odhodlal přiznat přímo na svém Online Storu. 

Jak můžete vidět v galerii vedle tohoto odstavce, otisklé kolo na zádech krytu je poměrně výrazné a to na všech barevných variantách. Apple celou záležitost komentuje slovy: “Tenhle kryt z velmi kvalitní poddajné kůže iPhone účinně chrání. Kůže je přírodní materiál a podobně jako na kvalitním koženém pásku se na krytu můžou časem objevit záhyby, barevné odlišnosti nebo patina. Při používání s doplňky MagSafe se na něm vytvoří jemné otisky (jak je znázorněno na posledním obrázku v galerii),” která doplňuje informací: “Dá se tomu předejít používáním silikonového nebo průhledného krytu na iPhone 12 (Pro Max).”

Ačkoliv je poškození magnety naprosto logické, v žádném případě není potěšující – tím spíš, když nastává u krytu prodávaného za 1790 korun. Určitě by proto nebylo příliš překvapivé, kdyby se právě kvůli možnosti poškození buď příliš neprodávaly kožené kryty, nebo se naopak neprodávalo MagSafe příslušenství. 

Související články

Dnes nejčtenější

.