Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká originálních kožených peněženek s MagSafe, které lze díky ní získat s parádní slevou 20 %. Stačí při jejich koupi zadat slevový kód magsafewallet20

Kožené peněženky MagSafe představil Apple spolu s iPhony 12 v říjnu loňského roku. Jedná se o velmi užitečné příslušenství pro všechny, kteří chtějí své karty a potažmo papírové peníze nosit minimalisticky v kapsičce na zádech iPhonu. Peněženka na nich drží díky silným magnetům, které jsou umístěny jak v jejich těle, tak i v těle iPhonů 12. Kvůli tomu je nicméně potřeba počítat s tím, že je využitelná jen s těmito modely. Z hlediska velikosti je MagSafe stejná pro všechny vloni představené iPhony 12, co se pak týče barevných variant, na výběr je z hnědé, oranžové, černé a tmavě modré varianty.

Běžná cena originální kožené peněženky s MagSafe pro iPhone 12 je 1790 Kč, díky slevovému kódu magsafewallet20 ji však můžete získat o 20 % levněji – tedy za 1432 Kč, což je nejnižší cena na tuzemském trhu (tedy alespoň podle slevového srovnávače Heuréka). Peněženku můžete u MP zakoupit se slevou v jakékoliv barevné variantě.

Originální koženou peněženku s MagSafe můžete zakoupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.