Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pandemie koronaviru je tady s námi již po dobu několika měsíců. I když to ještě nedávno vypadalo, že se svět z této nepříjemné situace vzpamatoval, tak se opak stal pravdou. Koroanavir udeřil v druhé vlně ještě tvrději, než předtím – přesně podle očekávání. Bohužel však Česko, potažmo vláda, tuto druhou vlnu vůbec nezvládla. Rezignovali už dva ministři zdravotnictví a momentálně si České republika drží první místo v denním nárůstu nakažených osob za jeden den, a nutno podotknout, že výrazně. I z tohoto důvodu bylo nutné předevčírem vyhlásit po boku všech opatření tzv. lockdown, kterého jsme se dočkali i u první vlny. Lidé by tedy neměli vycházet z domovů, pokud to není nezbytně nutné. Pokud už domov opustíte, mělo by to být jen za blízkou rodinou, do práce, anebo na důležitý nákup.

Aby se co nejvíce zamezilo rozšiřování koronaviru, tak mimo jiné mnoho zaměstnanců tráví čas doma v rámci home-office režimu. V případě, že se nutnost pracovat z domova dotkla i vás a nejste na takový režim připraveni, popřípadě pokud potřebujete k vašemu počítači zakoupit nějaké příslušenství, tak pro vás mám skvělou nabídku. Většinu tohoto důležitého příslušenství nabízí internetový obchod Swissten.eu, který mimo produktů značky Swissten nabízí například originální produkty Apple a další – rozhodně má tedy co nabízet. Níže naleznete 5 nejzajímavějších produktů od Swisstenu, které by se vám mohly hodit v lockdownu.

Webkamera

Vůbec nejvíce mohou webkameru potřebovat studenti, kteří jsou momentálně v režimu dálkového studia. Kromě nich poté můžete webkameru využít při pracovním hovoru, anebo v případě, že se chcete spojit se svými blízkými bez rizika nákazy. Internetový obchod Swissten.eu nabízí velmi kvalitní webkameru za příznivé peníze – za stejnou cenu v tuzemsku asi lepší kameru nenajdete. Tato kamera disponuje rozlišením Full HD 1080p, je kompatibilní s Windows i macOS a hlavně je skladem ve vysokém množství. Tato webkamera perfektně poslouží všem uživatelům, kteří v počítači webkameru nemají vestavěnou, anebo těm, kterým ta vestavěná nefunguje. Více informací se můžete dočíst v této recenzi.

USB-C huby + dock

V případě, že patříte mezi vlastníky jednoho z novějších MacBooků, tak máte po ruce zajisté nespočet různých adaptérů a redukcí. Vlastnictví tohoto příslušenství je nutné z toho důvodu, jelikož novější jablečné počítače nabízí jen konektor Thunderbolt 3, který má tvar USB-C. I přesto, že se postupně příslušenství s USB-C konektorem rozšiřuje, tak některé starší kousky k MacBooku jednoduše nepřipojíte, včetně monitoru přes HDMI či DisplayPort, či včetně LAN kabelu pro stabilní připojení do sítě. Všechny tyto trable řeší USB-C huby od Swisstenu, které jsou k dispozici za bezkonkurenční cenu – levněji je v Česku nenajdete. K dispozici jsou tři různé varianty USB-C hubu, pro extra náročné jedince je k dispozici ještě kompletní USB-C dock. Proč byste měli mít u sebe několik redukcí, když vám stačí jeden dock. Více se dozvíte v této recenzi.

Výkonné nabíječky na MacBooky

Hledáte nějaký pořádný nabíjecí adaptér, který by dokázal zajistit přísun šťávy do vašeho MacBooku? K dispozici jsou samozřejmě klasické originální adaptéry od Applu, nutno ale podotknout, že jsou pekelně drahé a k tomu všemu nic moc nenabízí. Pokud se vám podařilo starou nabíječku nějakým způsobem rozbít, pokud chcete nabíjet MacBook společně s iPhonem či dalšími zařízeními, popřípadě pokud si chcete zakoupit adaptér do zásoby, tak i v tomto případě jsou tady pro vás produkty od Swisstenu. Internetový obchod Swissten.eu nabízí vysoce výkonné nabíjecí adaptéry, konkrétně se jedná o verze s výkonem 60 wattů či 87 wattů. Kromě toho, že tyto adaptéry umí skrze USB-C konektor nabíjet váš MacBook, tak můžete zbylý výkon využít například pro nabíjení iPhonu, iPadu či jiného zařízení. Kromě adaptéru pak v balení najdete ještě dlouhý kabel do zásuvky, takže si samotný adaptér můžete umístit kamkoliv, třeba na stůl.

Kabel pro nabíječky

Pokud se vám zalíbily výše uvedené, vysoce výkonné nabíjecí adaptéry, tak před objednáním ještě zbystřete. V popisu těchto produktů se nachází informace o tom, že se v jejich balení nenachází samotný nabíjecí kabel pro nabíjení MacBooku. To znamená, že v balení najdete samotný adaptér, prodlužovací kabel a tím to hasne. Takový kabel však nepřibaluje k adaptéru ani Apple, takže se nejedná o nic špatného. Naštěstí pro vás mám dobrou zprávu i co se týče kabelu – ten si totiž můžete koupit také na Swissten.eu. Je nutné zmínit, že pro přenos několika desítek wattů výkon potřebujete opravdu kvalitní kabel, který musí výkon ustát, a který jen tak něco nerozhodí. V tomto případě si můžete zakoupit speciální datový kabel Swissten s konektory USB-C – USB-C, který zvládne bez problémů pracovat až s výkonem 100 wattů. Nutno podotknout, že se jedná o kvalitní oplétaný kabel, který se rozhodně za pár měsíců nezačne trhat jako ten originální.

Nabíječky na MacBook Air

U nabíjecích adaptérů zůstaneme i v tomto posledním odstavci. Výše jsme si společně ukázali vysoce výkonné adaptéry, které jsou určené například pro nabíjení 15″ či 16″ MacBooku Pro, popřípadě pro nabíjení vícero zařízení najednou. Ne každý z nás však používá obrovské jablečné přenosné počítače – většina uživatelů si vystačí s MacBookem Air. Jestliže i vy patříte mezi vlastníky Airu a potřebujete si pořídit novou nabíječku, tak pro vás mám skvělý tip. Swissten totiž nabízí stylový 45W nabíjecí adaptér, který má výstup směrem dolů (či nahoru podle toho, jak nabíječku otočíte v zásuvce). To znamená, že ji můžete zastrčit i na hůře dostupné místo – například za postel anebo za skříň. Tento adaptér je vhodný jak pro MacBook Air, tak pro rychlonabíjení jablečný telefonů pomocí Power Delivery. V případě nabíjení telefonu můžete pak využít i integrovaný držák v horní části nabíječky, na který lze telefon umístit. To se hodí například při cestování, anebo kdekoliv doma. K dispozici je černé a bílé zbarvení.

Související články

Dnes nejčtenější