Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Většina z nás si dnes už ani nedokáže představit, jak by náš život vypadal bez chytrého telefonu, potažmo konkrétně iPhonu. Najdou se ale uživatelé – zejména naši rodiče či prarodiče – kteří nevědí, co si s chytrým telefonem počít a hledají naopak hledají jednoduchý telefon se základními funkcemi. A právě pro ty je tu česká značka Aligator, která nedávno představila dva nové přírůstky do své nabídky, jež stojí za pozornost.

Prvním je Aligator Senior A675 aneb modernější verze vůbec nejoblíbenějšího tlačítkového telefonu od Aligatoru. Jedná se o ideální telefon pro babičky, dědečky i nenáročné uživatele a splňuje všechny předpoklady pro jednoduché ovládání. Skutečně velká tlačítka pomohou třeba při psaní SMS, čitelný displej, disponuje svítilnou a nechybí mu ani SOS tlačítko pro rychlé přivolání pomoci v případě nouze. A především nabízí výdrž 14 dní na jedno nabití.

alligator 675
Zdroj: mp.cz

Druhou novinkou od Aligaotoru je model R40 eXtremo a jak už jeho název napovídá, jedná se o telefon stvořený pro extrémní zátěž. Opět se jedná o tlačítkový telefon s intuitivním ovládáním, ale jeho dominantou je extrémní odolnost. Kromě konstrukce odolné proti nejrůznějším pádům a nárazům nechybí telefonu ani nejvyšší voděodolnost IP68. Mezi jeho další přednosti patří výdrž 14 dní na baterii, podpora microSD karet, Dual SIM, integorvané FM rádio a také výkonná LED svítilna, pro které je vyhrazeno speciální tlačítko na boku telefonu.

alligator r40
Zdroj: mp.cz
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější