Zavřít reklamu

Je tomu zhruba rok, co jste si mohli na našem magazínu přečíst článek o unikátních plaveckých brýlích Form Swim Goggles disponujících HUD displejem. Díky tomu si tak může jejich nositel při plavání skvěle kontrolovat všechna důležitá data o svém výkonu a ten případně dle nich zlepšit. Kromě dat promítaných na displeji pak byly brýle kompatibilní i se speciální aplikací v iPhonu, ve které si mohl plavec zkontrolovat po dokončení tréninku či v jeho průběhu vše hezky přehledně pohromadě. iPhone však k této činnosti již není potřeba – brýle si totiž vystačí už i s Apple Watch či smartwatch z dílny Garminu. 

Vytvoření aplikace pro Apple Watch a smartwatch od Garminu je ze strany výrobce brýlí naprosto logický krok, který se dal dříve či později očekávat. Jak Apple Watch, tak i hodinky Garmin lze totiž vzít bezstarostně do bazénu a monitorovat skrze ně váš plavecký trénink, takže bylo záhodno jej ještě rozšířit pomocí brýlí. Veškerá důležitá data si tak plavec může snadno zkontrolovat ještě v bazénu na displeji svých hodinek, což je nanejvýš komfortní řešení. Stejně jako v případě smartphonů, i s Apple Watch se brýle propojují skrze Bluetooth, díky čemuž je lze využívat prakticky kdekoliv a i poměrně dlouhodobě. Bluetooth připojení totiž není nikterak náročné na baterii – tedy v porovnání například s LTE či GPS moduly. 

Pokud vás brýle zaujaly, zakoupit je můžete přímo na stránkách výrobce Form Swim za cenu 171,95 euro – tedy v přepočtu asi 4600 Kč. Uznáváme, nejedná se o nejnižší částku, ale na druhou stranu, unikátnost se těmto brýlím upřít nedá a tudíž je jasné, že si za ně výrobce nechá slušně zaplatit. Chcete-li se o nich dozvědět ještě více, přečtěte si náš starší článek. 

Související články

Dnes nejčtenější

.