Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na její název.

Words for a Bird

Pokud ovládáte angličtinu a hrajete si rádi se slovy, můžete vyzkoušet sympatickou a dobře vypadající hříčku s názvem Words for a Bird. Vaším úkolem bude za pomoci písmen, která se vám zobrazí na displeji, uhodnout stanovené slovo. Hra je doprovázená příjemným soundtrackem. Hra je ke stažení zdarma.

7squared

Ve hře 7squared si budete moci dosytosti vyhrát s barevnými čtverečky, které budete muset skládat ve stylu klasického Tetrisu tak, aby do sebe do nejlépe zapadaly. Hra se s každou úrovní stává více a více náročnější, zároveň ale také získáváte šanci na vyšší skóre. Hra je ke stažení zdarma.

Concertino

Aplikace Concertino je určena všem vášnivým milovníkům klasické hudby. Úzce spolupracuje se streamovací službou Apple Music, kterou dokáže proměnit v pokladnici těch nejlepších kousků světové klasické hudební tvorby. Skladby můžete vyhledávat podle skladatele, názvu, období i žánru, aplikace nabízí i rádiové stanice. Aplikace je ke stažení zdarma.

Griddie Islands

Vítejte ve světě Griddies – ve světě malých, veselých, barevných ostrůvků, po kterých se plazí roztomilá barevná stvoření. Vaším úkolem bude jednotlivé ostrůvky a stvoření pospojovat tak, abyste dosáhli co možná nejvyššího skóre. Hra je ke stažení zdarma.

Sleep

Nedaří se vám poslední dobou usnout a chtěli byste to změnit? Můžete vyzkoušet aplikaci jménem Sleep, která vám k rychlejšímu usnutí a hlubšímu spánku pomůže uklidňujícími zvuky a různými příběhy. Příběhy jsou vyprávěné v angličtiny, zvuky si můžete nakombinovat podle svého. Aplikace je ke stažení zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.