Zavřít reklamu

Jste majiteli Apple Watch a zároveň příznivci fitness výzev, za které vás hodinky odměňují odznáčky a samolepkami do iMessage? Pak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Jak jsme vás nedávno informovali, Apple si na dnešní den připravil speciální fitness výzvu za odznáček, která je tentokrát spjata s Mezinárodním dnem životního prostředí. Její splnění je přitom jednodušší než kdykoliv předtím a to i přes dnešní nepřízeň počasí. Splníte jí totiž snadno i v pohodlí domova – byť je na delší lokty.

Chystaná fitness výzva, kterou lze vnímat jako náhradu za zrušenou výzvu ke Dni země kvůli koronaviru, není vlastně ani výzvou. Pro její splnění totiž stačí, když dnes uzavřít modrý kroužek stání, což je naprostá hračka. Stačí totiž jen to, abyste se během dvanácti hodin dneška každou hodinu alespoň jednu minutu hýbali či stáli, takže stačí dojít například na záchod nebo pro pití a máte vystaráno.

Fitness výzva k Mezinárodnímu dni životního prostředí
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zatímco design odznáčku pro Apple Watch si můžete prohlédnout na screenshotu výše, trojice samolepek pro iMessage a FaceTime, která je po splnění výzvy též rozdávána, je k prohlédnutí v galerii vedle tohoto odstavci.. Apple u nich dle očekávání vsadil na tématiku životního prostředí a přírody a to v jeho klasickém roztomile animovaném stylu. Po splnění fitness výzvy je pak samozřejmě naleznete i ve vašem iPhonu. Zapomětlivce pak zaručeně potěší, že Apple na fitness výzvu jako již tradičně upozorní s předstihem pomocí notifikace jak na iPhonu, tak Apple Watch. Tak pohybu zdar!

Související články

Dnes nejčtenější