Zavřít reklamu

Zdá se, že letos žádné šetření s fitness výzvami pro Apple Watch kalifornský gigant v plánu nemá. Po jeho klasické lednové výzvě pro aktivní start nového roku si totiž podle informací portálu 9to5mac připravil další výzvu hned na únor. Ta bude mít tentokrát za cíl upozornit na oslavy Měsíce černošské historie, které připadají v USA právě na únor. Výzva by nicméně měla být dostupná celosvětově, stejně jako například ta k oslavám národních parků. Pokud by se však v Česku na hodinkách neobjevila, lze jí vyvolat změnou regionu.

Splnění speciální fitness výzvy v únoru bude relativně jednoduchou záležitostí. Stačit pro to totiž bude jen uzavření červeného kroužku pohybu sedm dní po sobě mezi 1. až 28. únorem. Oproti nynější fitness výzvě k novému roku, která spočívá v uzavření všech kroužků na hodinkách sedm dní po sobě, se tedy o žádnou výzvu jednat nebude, pro což se možná Apple rozhodl i s ohledem na přetrvávající situaci ve světě, která bohužel pohybu příliš nenahrává. Mnohé země totiž v poslední době opět zpřísňují karanténní opatření pro boj s koronavirem. 

Co se týče odměn, které si Apple pro úspěšné účastníky fitness výzvy připravil, jedná se jako již tradičně o exkluzivní odznáček, který bude možné získat jen v rámci ní, spolu se čtveřicí samolepek pro iMessafe a FaceTime. Ty jsou pak samozřejmě inspirovány tématikou oslav, o čemž se ostatně můžete přesvědčit v galerii nad tímto odstavcem. 

Související články

Dnes nejčtenější