Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Blížící se jaro přímo vybízí k prvním outdoorovým aktivitám. Pokud patříte mezi jejich milovníky i vy a máte zároveň chuť si je jakkoliv zaznamenat, máme pro vás super tip. Alza totiž dnes výrazně snížila cenu u akční kamery GoPro HERO8 Black a zároveň k ní dává dárek v hodnotě 1599 korun zcela zdarma. 

GoPro HERO8 není třeba mezi milovníky těchto typů kamer sáhodlouze představovat. Jedná se o top model společnosti GoPro, který se chlubí například záznamem ve 4K při 60 fps, dále pak dotykovým LCD displejem, podporou Micro SDHC/SDXC karet, 12 Mpx snímačem, WiFi a Bluetooth konektivitou či dokonce podporou hlasového ovládání. Jednou z nejsilnějších zbraní tohoto modelu je prvotřídní stabilitaze, která lze nastavit hned v několika stupních, dále pak vynikající ostrost a kontrast zachyceného obsahu s neuvěřitelnými detaily, vysoce kvalitní mikrofony s redukcí šumu nebo třeba voděodolnost do 10 metrů a to i bez obalu. S obalem se pak kamerka dostává na hodnoty zcela jiné. Kamerka je samozřejmě plně kompatibilní s aplikací GoPro, přes kterou lze videa z ní velmi jednoduše editovat a následně sdílet se světem. 

Běžná cena kamerky GoPro HERO8 Black je 11 499 korun. Alza jí však nyní zlevnila na 10 499 korun s tím, že k ní zdarma dostanete nabíječku GoPro Dual Battery Charger a náhradní baterii. Ve výsledku vás tak kamerka de facto vyjde na směšných 8900 korun a to už se vyplatí. Ale pozor, akce platí jen do vyprodání zásob. 

Související články

Dnes nejčtenější

.