Zavřít reklamu

Módní dům Louis Vuitton představil svá první sluchátka v historii během loňského ledna. Letos se sluchátka s označením LV Horizon dočkala vylepšení, které mají zajistit jejich lepší prodeje. Sluchátka jsou nyní k dispozici v pěti nových barvách označených jako fluorescent yellow, red, black, white a pink. Na designu je jednoznačně vidět podpis Virgila Abloh, který kromě toho, že je CEO vlastní značky Off-White, je také již nějaký ten pátek šéfdesignérem právě u Louis Vuitton.

sluchatka LV

Mnohem zajímavější než barevné kombinace jsou však technická vylepšení, kterých se sluchátka Horizon dočkala. Nově totiž mají nejen vylepšenou kvalitu zvuku, ale také dvojici mikrofonů v každém jednom sluchátku, pro co nekvalitnější hovory a také funkci potlačení okolního šumu neboli noise-cancelling. Po vzoru AirPods Pro je možné i u Horizon přepínat mezi režimem s potlačením šumu a režimem, který slouží k propustnosti zvuku. Samozřejmostí je pak bezdrátové nabíjení krabičky a v ní samozřejmě také sluchátek. Krabička je kompatibilní s Qi standardem bezdrátových nabíječek, ale můžete ji stejně jako u minulého modelu nabíjet také pomocí USB-C kabelu.

Tím nejzajímavějším je však výdrž baterie. Je pravda, že design sluchátek od LV je větší než v případě AirPods Pro, ale pokud vám jde o skutečně dlouhý poslech bez přerušení, pak vás možná řešení od Louise Vuittona potěší. Sluchátka nabízí možnost poslechu až 8 hodin při aktivním potlačení okolního šumu nebo při režimu propustnosti. Pokud obě tyto možnosti vypnete a nepoužíváte ani propustnost, ani potlačení okolního hluku, dostanete se na jedno nabití až na 10 hodin poslechu. Pouzdro pak dokáže nabít sluchátka celkem dvakrát s tím, že se do tohoto počtu nepočítá fakt, že sluchátka sama o sobě máte v pouzdře nabitá. Můžete tedy počítat až se třiceti hodinami poslechu bez nutnosti připojit nabíjecí pouzdro k nabíječce. Samotné nabíjení pak trvá na 100 % necelých 40 minut a 50% kapacity baterie nabijete již za 15 minut.

Zajímavostí je také fakt, že jsou sluchátka vybavena automatickým senzorem, který stejně jako u AirPods spustí přehrávání nebo jej pozastaví v momentě, kdy sluchátko vložíte nebo vytáhnete z ucha. Díky dotykovému ovladači můžete přehrávání stopnout, povolit, měnit hlasitost, aktivovat propustnost nebo naopak potlačení šumu, přijímat hovory nebo aktivovat asistenta v rámci iOS a Android zařízení. Každé sluchátko funguje samostatně a umožňuje aktivovat všechny uvedené funkce a také uskutečnit telefonní hovor, k čemuž slouží všesměrový mikrofon s technologií MEMS. Sluchátka disponují technologií Bluetooth 5.0 a odolností vůči tryskající vodě s označením IPX5.

Cena sluchátek LV Horizon zůstává stále stejných 980€. Jedná se sice o drahou alternativu k AirPods, ale na druhou stranu je vybavena tím, co AirPods Pro chybí, má více než dvojnásobnou výdrž baterie a pochopitelně část vašich financí věnujete také za značku Louis Vuitton, která patří mezi ty nejdražší módní domy světa.

Související články

Dnes nejčtenější

.