Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte servis vašeho jablečného zařízení? Podařilo se vám vytopit váš MacBook, anebo jste jinak poškodili váš iPhone, iPad, či jiné jablečné zařízení? Pokud jste si na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, tak pro vás mám dobrou zprávu. Známe jeden skvělý servis, který dokáže všechny tyto problémy vyřešit – jedná se o iFruits®. Ten se zabývá jak klasickými opravami jablečných zařízení, tak také kompletními opravami základních desek pro iPhone a Mac. Tyto opravy zvládnou v České republice jen málokteré servisy a zrovna vy, naši čtenáři, máte to štěstí, že o jednom z nich už nyní víte.

ifruits
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Ať už se vám podařilo vaše zařízení polít, anebo máte jiné podezření, že by mohla být „v háji“ základní deska, tak není třeba zoufat. V některých případech lze totiž chybné a poškozené základní desky opravit, díky čemuž jednak třeba nepřijdete o svá veškerá data, a jednak také ušetříte spoustu peněz, které byste museli utratit za zakoupení nového zařízení. Společnost iFruits® nyní slaví již tři roky na trhu a k této příležitosti si pro své zákazníky připravila 10% slevu na veškeré příslušenství, které nabízí. Kromě toho můžete také soutěžit o Apple TV. Štěstí může zkusit kdokoliv a kdo ví, třeba se usměje přímo na vás. Pro zapojení do soutěže stačí splnit pár kroků, jejich znění najdete na této webové stránce.

ifruits
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Mimo jiné vám internetový obchod kromě servisu Apple zařízení může nabídnout servis také produktů se systémem Android. Dále iFruits® nabízí svým klientům profesionální poradenství a prodej nových Apple produktů za skvělé ceny. Ať už tedy hledáte servis jablečného zařízení nebo telefonu s Androidem, anebo třeba nový iPhone či MacBook, můžete k tomu využít právě internetový obchod iFruits®, který vám všechny tyto služby milerád poskytne.

ifruits
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější