Zavřít reklamu

Nejrůznějších amerických pořadů, které běží později v noci a často jsou vysílány v národní televizi, je nepřeberné množství. Přesto se ale jednou za čas najde poměrně kvalitní show, která dokáže pobavit a v mnoha případech také poučit. Nejinak je tomu i u Late Late Show Jamese Cordena, jenž je známý svým komickým přístupem, nekonvenčním stylem moderování a speciální částí svého pořadu, kde se ptá diváků na různé otázky. Během posledního vysílání se ale stalo něco, co nejspíše nečekal ani samotný Corden.

Pokud vlastníte chytré hodinky Apple Watch, tak jistě víte, že mají několik speciálních funkcí, zejména týkajících se zdravotního stavu. Hodinky lze dokonce nastavit tak, aby v případě prudkého pádu začaly sami vytáčet pohotovostní služby. To nejednou zachránilo uživateli život, avšak tentokrát tato vychytávka sloužila spíše pro smích. James Corden se totiž zeptal, stejně jako pokaždé, jedné z divaček na otázku, kterou zodpověděla správně. Než se však stačil moderátor posunout o židli dál, k dalšímu člověku, Apple Watch dotazované ženy začaly pípat a blikat, což v sále způsobilo pořádný rozruch. Nakonec však vše skončilo smíchem, jelikož funkci aktivovala poměrně banální příčina. Žena si sedla příliš rychle, což aktivovalo detekci pádu a hodinky automaticky začaly vytáčet záchranku. Naštěstí se povedlo hovor utnout včas a příhoda rozesmála všechny přítomné.

Jablečná společnost si tak vysloužila další pozitivní reklamu, a to rovnou v národní televizi. Konec konců, Apple Watch se chlubí mnoha výhodami a monitorování zdravotního stavu je jednou z nich. Tady se funkce předvedla v tom nejlepším světle, a Apple tak ve finále za toto menší promo nemusel vydat ani cent. Uvidíme, zda podobných kuriozit bude přibývat, avšak prodeje chytrých hodinek stoupají a není divu. Jedná se o nejkvalitnější a nejsmysluplnější hodinky na trhu, které rozhodně mají co nabídnout a především se mohou pyšnit funkcemi, jež mohou doslova zachraňovat lidské životy.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější