Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei ukázal své nové chytré hodinky Watch GT 2 Pro, které do jisté míry konkurují Apple Watch Series 6. Smartwatch od čínského giganta totiž stejně jako nejnovější hodinky od Applu umí měřit hladinu kyslíku v krvi. K tomu navíc nabízí tělo z prémiových materiálů a úctyhodnou dvoutýdenní výdrž na baterii. U Mobil Pohotovosti už je možné si Watch GT 2 Pro předobjednat a získat k nim bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3i v hodnotě 2 790 Kč zcela zdarma.

Huawei Watch GT 2 Pro jsou jako stvořené pro náročnější uživatele. Hodinky lákají na titanové tělo, safírové sklo a keramická záda, a také na celou řadu funkcí. Nechybí jim vylepšený senzor srdečního tepu, schopnost analyzovat spánek, monitorovat hladinu stresu a dokonce ani zjišťovat okysličení krve. Svému uživateli nabízí více než 100 sportovních režimů a ve výbavě je také GPS, vylepšená odolnost 5ATM, bezdrátové nabíjení a především pak 14denní výdrž baterie.

S bezdrátovými sluchátky FreeBuds 3i, která Huawei dává ke smartwatch zdarma, budou Watch GT 2 Pro tvořit ideální pár. Do hodinek si totiž můžete nahrát hudbu a poslouchat ji v bezdrátových sluchátkách, aniž byste u sebe museli mít smartphone. A navíc s Watch GT 2 Pro můžete také volat, takže se sluchátky budou hovory ještě pohodlnější.

Při koupi Huwei Watch GT 2 Pro si můžete vybrat z verzí Sport a Classic, které se liší materiálem a barvou řemínku. Cena hodinek je v případě obou verzi totožná a činí 7 990 Kč. Speciální nabídka v rámci předobjednávek je platná do 4. října, následující den se Watch GT 2 Pro začínají prodávat.

1520_794_Huawei_Watch_GT_2_Pro_lifestyle
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější