Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Tým z wefree se stará o firemní klienty, kteří pro svou práci používají Apple produkty a zajišťují pro ně nejen dodání hardwaru, ale také kompletní IT správu, kam spadá např. instalace a kontrola sítě, cloudové služby, hromadná implementace a podpora pro koncové stanice. Aktuálně má wefree ve správě zhruba 35 firem z různých oborů a lokalit, kterým se starají o celé technické zázemí. Do jejich nabídky služeb nedávno přibyl vlastní Apple portál, ve kterém zákazníci najdou vše, co mohou potřebovat.

titulka

“Pomáháme firmám s přechodem na Apple platformu a dodáváme jim kompletní IT outsourcing, včetně správy sítě, mailových serverů, cloudových služeb a školení. Jakmile se s nějakou firmou domluvíme na spolupráci, zpravidla na nás přehodí úplně vše, co je nějak spojené s technickým fungováním firmy.” říká Jan Tůma, spoluzakladatel wefree.

Myšlenka na vznik portálu

Nápad na portál vznikl zhruba před 1 rokem. Původně chtěli ve wefree vytvořit jen systém na helpdesk, ale po diskuzích s jejich klienty a dalšími firmami přišli na to, že toho může portál umět mnohem víc. Takže vytvořili nástroj nejen na helpdesk, ale také na objednávky, e-learning a evidenci hardwaru. Pokud nenajdete odpověď na svůj problém ve znalostní databázi, jednoduše zadáte požadavek a konzultant z wefree ho za vás vyřeší. 

Portál je určen jak majitelům firem, které nemají IT oddělení, tak IT správcům, kteří chtějí mít přehled o tom, co se ve firmě děje.

Jednotlivé moduly

Helpdesk a podpora

Přes portál může uživatel zadávat všechny možné požadavky, např. nefunkční internet v kanceláři, problém s VPN, nereagující mailový server, rozbité zařízení, apod. Konzultanti z wefree jsou na druhé straně připraveni problém vyřešit v co nejkratším možném čase.

“Jednoduše si vyberete kategorii problému, zařízení kterého se to týká, přiložíte přílohu, např. fotografii a požadavek odešlete. My se postaráme o to, aby se požadavek co nejdříve a správně vyřešil,” popisuje Tůma.

dashboard

E-learning a výukový obsah

Další částí v portálu je výukový modul. Je to místo, kde wefree ve spolupráci s dalšími odborníky publikuje unikátní obsah, výuková videa a návody. Každý si tak může v tramvaji nebo doma pustit video k tématu, které ho zajímá. Jednoduše a online.

“Tento modul budeme neustále rozšiřovat a doplňovat o nový obsah. Jednáme i se specialisty na marketing, obchod, finance, kteří Apple používají i ke své práci a chceme nabídnout co nejvíce obsahu, aby to uživatelům usnadnilo každodenní život.” dodává Tůma.

Objednávkový systém

Třetím a předposledním modulem je objednávkový systém. Díky němu si klienti mohou pohodlně objednat jakékoliv Apple zařízení, včetně konfigurací na zakázku a příslušenství. Součástí portálu je totiž ucelený konfigurátor, kde se jednoduše navolí požadované zařízení, vybere se typ prodeje (přímý, operativní nebo finanční leasing) a každý hned uvidí kolik bude platit.

Evidence zařízení a kontrola záruk

Posledním modulem v portálu je evidence zařízení. Administrátor tak získá přehled o tom, kdo mu ve firmě používá jaké zařízení, kdy končí záruka a v jakém je stavu. 

zarizeni

Související články

Dnes nejčtenější

.