Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud nemáte v plánu strávit ho v baru, na návštěvách u příbuzných nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Trojice skautů a dlouholetých přátel musí ve filmu spojit své síly s nebojácnou a neohroženou servírkou, aby se stali tím nejméně pravděpodobným týmem hrdinů. Jejich cílem je zachránit poklidné malé městečko, které se znenadání stalo rejdištěm zákeřných zombies. Osvědčí se skautské znalosti a dovednosti uprostřed zuřící zombie apokalypsy?

  • 49,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Válka světů

Tom Cruise si ve filmové Válce světů střihl roli úplně obyčejného a nepříliš úspěšného chlapíka Raye Ferriera, který se kvůli mimozemské invazi musí stát hrdinou proti své vůli. Na své dvě děti neměl Ray nikdy příliš mnoho času, nyní je ale tím jediným, kdo se o ně může – a musí – postarat a v pořádku je dopravit do bezpečí.

  • 49,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

American Sniper

Chris Kyle je příslušníkem jednotek SEAL, který odjíždí do Iráku s posláním ochránit své bratry ve zbrani. Postupně si vyslouží přezdívku Legenda a zachrání nespočet životů, dostane se ale také do hledáčku nepřátel a na jeho hlavu je posléze vypsána tučná odměna. Kromě války má ale Chris ještě jedno poslání – být otcem a manželem. Poté, co se po náročné době, strávené v bitvách, vrací domů, zjišťuje, že nechat válku za sebou není tak jednoduché jak by se zprvu mohlo zdát.

  • 129,- zakoupení, 39,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Grudge Match

V hlavních rolích pittsburghských boxerů Billyho „The Kida“ McDonnena a Henryho „Razora“ Sharpa se ve filmu Grudge Match objeví Robert de Niro a Sylvester Stallone. Odvěké rivaly čeká v roce 1983 rozhodující třetí zápas, když v tom se Henry Sharp zničehonic rozhodne odejít do důchodu, aniž by cokoliv vysvětlil. O třicet let později ale dostane nabídku, která se neodmítá…

  • 129,- zakoupení, 39,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Související články

Dnes nejčtenější

.