Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud nemáte v plánu strávit ho na horách, u vody, na návštěvách u příbuzných nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Top Gun

Chcete si víkend zpestřit sledováním legendárního snímku Top Gun s Tomem Cruisem v hlavní roli? Nyní k tomu máte výbornou příležitost. Vraťte se do osmdesátých let minulého století a nechte se strhnout příběhem mladého neohroženého pilota Peta „Mavericka“ Mitchella, který se chce stát nejlepším bojovým pilotem amerického námořnictva. Vše se ale náhle změní, když Petův dobrý kamarád Goose přijde při jednom ze zkušebních letů o život.

  • 99,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Top Gun pořídíte zde.

Trable o Vánocích

Chcete se o víkendu zkusit naladit na blížící se svátky nenáročným, snadno stravitelným a zábavným filmem? Můžete vyzkoušet titul Trable o Vánocích. Charlotte Cooper (Diane Keaton) si na svátky nepřeje nic jiného, než s rodinou zavzpomínat na dokonalé Vánoce. Velká rodinná setkání ale nezřídka bývají problematická, a setkání čtyř generací klanu Cooperových nebude výjimkou.

  • 69,- zakoupení, 39,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Trable o Vánocích pořídíte zde.

Méďa 2

Pokud máte rádi trochu svéráznější styl humoru, můžete tento víkend sáhnout po komedii Méďa 2. Ve hře je opět svérázný divoký mluvící plyšák, který ale tentokrát chce od života tak trochu víc. Méďovi zkrátka asi začaly tikat biologické hodiny a rád by si se svou novomanželkou pořídil dítě. Jak jistě tušíte, plození dětí není u plyšových medvědů zrovna dvakrát snadno proveditelné. Ted, jeho žena a věrný přítel Johnny se vydávají na cestu k alternativním způsobům založení rodiny a pouští se do boje s byrokracií.

  • 79,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Ted 2 pořídíte zde.

Oblivion

Jack (Tom Cruise) má velkou zálibu v hledání artefaktů skomírající pozemské lidské civilizace. Do jeho monotónního života ale jednoho dne vstoupí nečekané překvapení v podobě přistání vesmírné lodi – členka její posádky (Olga Kurylenko) trvá na tom, že má s Jackem mnoho společného, rozumné vysvětlení ale pro toto tvrzení nemá. Aby toho nebylo málo, padne Jack zanedlouho do zajetí ilegální podzemní armády v čele s charismatickým vůdcem Beechem (Morgan Freeman).

  • 79,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina

Film Oblivion pořídíte zde.

Teorie všeho

Teorie všeho je příběhem výjimečně nadaného vědce Stephena Hawkinga – vážně nemocného génia, který vesmíru a jeho zákonitostem rozumí lépe než kdokoliv jiný, a kterému jeho vlastní život zachrání (ne)obyčejná láska. Jedenadvacetiletý Stephen má zdánlivě vše, co si jen může přát – studijní úspěchy, slibnou budoucnost i krásnou obdivovatelku. Přichází ale nečekaná rána v podobě nemilosrdné diagnózy, Stephen a Jane jsou ale odhodláni bojovat do posledního dechu.

  • 79,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Teorie všeho pořídíte zde.

Dnes nejčtenější

.