Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Není to tak dlouho, co se na trhu objevila česká společnost Saywebpage. Svými službami usnadňuje život nespočetnému množství lidí, a to zejména malým živnostníkům, podnikatelům či firmám. Díky službě Saywebpage si zvládne vytvořit profesionální webové stránky úplně každý, i naprostý lajk v tvorbě webových stránek. Stačí k tomu pár kliknutí na počítači, tabletu nebo telefonu a propracovaný web s úchvatným designem je na světě. Jedna z vychytávek ve které služba vyniká je možnost upravovat web přímo ve vašem chytrém telefonu.

Neznalost kódování, programování či propracovanost webových designů vás nemusí vůbec trápit, Saywebpage totiž udělá vše za vás! A to včetně hostingu a .cz domény. Nevěříte tomu? Pojďme si tedy říct, jak to vlastně celé funguje. Jednoduchost, rychlost a efektivita. To je filozofie systému Saywebpage. Cílem je poskytnout velice jednoduché, rychlé, ale zároveň vysoce efektivní a cenově dostupné služby, které pomohou posunout váš business dále. Buďme upřímní, kdo v dnešní době není online – ten téměř neexistuje.

nahled3

Nejčastěji na webu lidé vyhledávají služby, kontakt a otevírací dobu. Proto je důležité, aby tyto informace našli velice rychle. Máte totiž pouhých několik vteřin na to zaujmout potenciálního zákazníka, který přišel na váš web, jinak odchází. Proto vám tato služba poskytuje zejména „one page“ stránky, kdy na jedné jediné straně najde zákazník ty nejdůležitější informace bez toho, aniž by se musel složitě proklikávat další podstránky webu.

Proč se rozhodnout zrovna pro Saywebpage.com? Co se týče designu, to je kapitola sama pro sebe. Ne každý má estetické cítění a dokáže zkombinovat barvy a texty tak, aby byly na první pohled sladěné, o posloupnosti a návaznosti ani nemluvě. S tímto problémem totiž vývojáři ze Saywebpage opět počítali dopředu, a proto vám nabízí jako jeden z prvních kroků při vytváření webových stránek hned několik designových webových šablon pro nejrůznější odvětví služeb. Intuitivní šablony vás navedou, můžete si přidávat či odebírat jednotlivé sekce, obrázky a text, měnit styly a barvy písma, pořadí sekcí, zarovnání a zkrátka téměř vše co si umanete. Vše je připraveno maximálně jednoduše a změny realizujete na základě několika kliknutí. Šablony často doplňují, obměňují a inovují, takže určitě najdete tu svou. A pokud ne, tak máte možnost naklikat si vlastní webové stránky od nuly.

obsah-clanku

Kdykoliv si chcete něco na svém webu změnit, upravit či přidat, stačí se přihlásit do administrace Saywebpage a váš požadavek provést. Už nebudete muset čekat, než si váš programátor udělá čas. Pokud provozujete restauraci, ubytovací nebo sportovní zařízení, drahý rezervační systém nebude třeba. Stačí mít účet na Google a přes Saywebpage integrovat Google kalendář přímo na web. Samá superlativa a pozitiva, říkáte si, a co cena? Tak pojďme na to – tady vás služba znova překvapí. Možnost vyzkoušet administraci tvorbu stránek je zdarma po dobu jednoho měsíce. Aktivace a správa webových stránek je od 99kč/měs.

Pro koho je služba Saywebpage?

Pokud patříte mezi ty, pro které je tvorba webu jedna velká neznámá nebo nechcete investovat desetitisíce do webových stránek, pak právě pro vás bude Saywebpage perfektním řešením. Dosáhnete poměrně rychle a jednoduše vlastních webových stránek, váš business bude zase o krok dále a za pár korun dostanete opravdu hodně muziky – pardon, vlastně vizibility a designu.

uvodni

Související články

Dnes nejčtenější

.