Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká elektrokoloběžek a elektrobruslí z dílny Segway, jejichž ceny spadly i o tisíce korun Slevu získáte po zadání slevového kódu segway2010 do pole pro slevový kód. Sleva je tentokrát omezená jen skladovými zásobami obchodu.

Ninebot by Segway Kickscooter ES1

Elektrické koloběžky se těší v poslední době obrovské popularitě, kterou zaznamenala i společnost Ninebot by Segway. Ta přichází s koloběžkou Kickscooter ES1, která je naprosto ideální volbou především pro cestování do města. Ostatně, s celkovou váhou 11,3 kg jí můžete velmi snadno převážet třeba i městskou hromadnou dopravou či nosit v ruce. Koloběžka je schopná dosáhnout rychlosti až 20 km/h a dojet na jedno nabití slušných 25 kilometrů. V případě, že jí osadíte externí baterií, navýšíte její výkon, což se podepíše na zvýšení rychlosti na 25 km/h a dojezd se prodlouží na 45 kilometrů. Potěší ale i konektivita se smartphonem, která umožňuje například přes telefon měnit jízdní režimy, brzdění, tempomat a mnoho dalšího. Appka vám ale prozradí i detaily o vámi ujeté trase, kdybyste náhodou krásy babího léta hltaly tak moc, že byste po doražení do cíle nevěděli, kudy jste vlastně jeli.

Běžná cena této koloběžky je 12 990 Kč, díky slevovému kódu segway2010 ji však můžete získat za 10 990 Kč. 

Ninebot by Segway Kickscooter ES2

Pokud vám nestačí prohánět se rychlostí 25 km/h, potěšit by vás mohl model ES2 od stejného výrobce. Ten totiž po dodání energie externí baterie vytáhne svou rychlost až na 30 km/h při dojezdu 45 kilometrů. Není tedy pochyb, že v prodírání se městskými džunglemi v Čechách či na Slovensku vám šťáva rozhodně nedojde. Potěší ale i propracovaný inteligentní systém řízení baterie, který pozorně sleduje výkon baterie, dodává do ní energii při brzdění či jízdě a navíc je šetrný k přírodě. A abyste byli dobře vidět, což bude na podzim v daleko dřívější hodinu než v létě, jelikož bude brzy tma, těšit se můžete na čelní LED světla a obrysová poziční světla, která zvýší vaší bezpečnost na cestě. I tuto koloběžku navíc můžete jednoduše díky hmotnosti 12,5 kg přenášet.

Běžná cena této koloběžky je 15 990 Kč, díky slevovému kódu segway2010 ji však můžete získat za 13 490 Kč . 

Segway Drift W1

Jste příznivci kolečkového bruslení, ale přijde vám málo smart? Pak by vás mohly zaujmout Drift W1 od Segway. Jedná se o unikátní samobalanční kolečkové brusle, na kterých se můžete díky zabudovaným akumulátorům prohánět bez námahy rychlostí 12 km/h a to až po dobu 45 minut. Na první pohled mohou působit skutečně futuristicky, což vám zajistí, že budete na každé ulici či cyklostezce terčem pozornosti. Fajn je navíc to, že mají relativně široké kolečko, díky kterému nebude příliš těžké držet stabilitu. I tyto brusle jsou navíc osazeny LED diodami, díky kterým jsou bruslaři ve tmě spolehlivě vidět a jsou tedy alespoň částečně v bezpečí.

Běžná cena těchto elektrobruslí je 8 990 Kč, díky slevovému kódu segway2010 je však můžete získat za 8 290 Kč. 

Pokud vás ani jeden z výše uvedených produktů nezaujal, počkejte si do středy. Právě v tento den by totiž měla Mobil Pohotovost jako první tuzemský obchod naskladnit koloběžky Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30, které mají být přímými konkurenty pro oblíbený XIaomi Scooter Pro. Mezi její hlavní přednosti platí extrémně výkonná baterie, dojezd 65 km, ale i parádní odpružení umožňující pohodlnou jízdu i po kočičích hlavách ve městech. Více informací o ní se dozvíte zde. 

Související články

Dnes nejčtenější

.