Zavřít reklamu

Tuzemští fanoušci Netflixu mají dnes důvod k oslavám. Tento streamovací gigant totiž dnes v České republice oficiálně spustil uživatelské rozhraní v naší mateřštině nabízející mimo jiné velké množství filmů a seriálů s českým dabingem či titulky. Pokud jste tedy měli právě kvůli absenci těchto prvků k Netflixu doposud averzi, nyní je skvělý čas jí překonat. 

O blížícím se spuštění české mutace Netflixu se spekulovalo v posledních týdnech relativně často. Dnes pak firma skrze tiskovou zprávu oznámila, že se k tomuto kroku skutečně uchyluje. „Nejenže od nyní nabízíme naše služby v češtině, ale také velmi rádi oznamujeme, že jsme přidali asi 70 populárních českých filmů, a to jak nových, tak těch klasických. Mezi ně patří například LOVEní, Špindl, Anděl Páně 2, Padesátka, Vratné lahve, Po strništi bos, Masaryk, Pupendo, Ostře sledované vlaky, Tmavomodrý svět nebo třeba Kuky se vrací,” uvedl marketingový ředitel Netflixu pro střední a východní Evropu Tomek Ebbig a dodal: „Do konce letošního roku se toto číslo zvedne až na 150. Dále budeme mít veškerý populární mezinárodní obsah dabovaný v češtině.” Z jeho slov je tak více než jasné, že se s českými diváky skutečně počítá vše se co nevidět promítne do programové nabídky služby ještě mnohem víc. 

Jako naprostá většina konkurenčních služeb, i Netflix funguje na bázi předplatného, přičemž za základní verzi zaplatíte měsíčně 199 korun. Svou cenou tedy v tuzemsku služba ničím nevybočuje, jelikož i ceny konkurenčních streamovacích platforem se pohybují +- na této úrovni. Stejně jako ony, i Netflix nabízí jednoměsíční zkušební dobu zdarma, díky které se může divák rozmyslet, zda má pro něj předplácení služby smysl či nikoliv. Nicméně vzhledem k tomu, že je služba suverénně nejsilnějším hráčem na poli videostreamingu je víceméně jasné, že jí nabízený obsah je kvalitní a za předplácení skutečně stojí. Ostatně, kdyby o službu zájem nebyl, určitě by nebyla k dispozici ve 190 zemích celého světa a ve 32 jazykových mutacích, mezi kterými naleznete ode dneška právě i tu českou. 

Související články

Dnes nejčtenější

.