Zavřít reklamu

V případě, že pravidelně čtete náš magazín, tak už jste určitě postřehli, že nové vlajkové telefony od Applu, tedy iPhone 11 a iPhone 11 Pro (Max), disponují novou fotosoustavou, která podporuje noční režim. Už v několika testech se nám potvrdilo, že noční režim na nových iPhonech funguje opravdu parádně a myslím si, že v tomto případě budete o skvělé funkčnosti přesvědčeni ještě několikanásobně více. O snímek pořízený nočním režimem, který přikládám níže, se zasloužil Ryan Russell, který si zrovna užíval koncert Eltona Johna. Fotografie, kterou z tohoto koncertu vyfotil na Instagram, se stala naprostým hitem a perfektně ztvárňuje to, co nové iPhony v noci dokážou.

Kdybyste si fotografie všimli klasicky na zdi Instagramu, asi velmi těžko byste hádali, že si zasloužila hashtag #shotoniphone, tedy že byla vyfocena na iPhone, konkrétně na letošní nový model iPhone 11 Pro Max. Na fotografii si můžete všimnout velmi širokého záběru, na kterém se kromě samotného Eltona Johna nachází i nespočet jeho příznivců. Fotografii poté doplňují barevné konfety a světelná show. Všechny tyto aspekty vytvořily perfektní scénu pro fotografii, na kterou bude Ryan Russell zajisté vzpomínat ještě dlouhou dobu.

K této fotografii autor dodal, že co se týče videa, tak i v tomto případě iPhone 11 Pro Max naprosto válí. Nové iPhony vás tak nezaujmou pouze perfektními fotografiemi, ale zároveň i bezkonkurenční kvalitou videa. iPhony tomu vděčí především díky podpoře rozšířeného dynamického rozsahu u videí točených při 60 snímcích za sekundu. Ať už tedy budete videa a fotografie někomu ukazovat z displeje vašeho iPhonu, anebo je nahrajete na YouTube, tak si můžete být jisti, že všichni diváci budou z kvality nadšeni.

Související články

Dnes nejčtenější

.