Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Fold je od začátku spíše fail než fold. Vše začalo tím, když pár týdnů před uvedením na trh dostali recenzenti a influenceři první telefony. Řada recenzentů si stěžovala na to, že své telefony s ohebným displejem byli schopni i při běžném používání zničit během pár dní nebo dokonce hodin. Další problém představovala fólie na displeji, kterou se řada lidí pokusila odlepit v domnění, že se jedná pouze o ochranu pro přepravu, stejně jako u iPhone a dalších telefonů. Bez této fólie však mohli svůj telefon zahodit.

Samsung tak přesunul datum zahájení prodeje, a ještě několik dalších týdnů ladil telefony co to šlo, aby je mohl uvést do běžného prodeje. Telefon je nově skutečně přepracovaný a měl by být odolnější než jeho původní verze, která se však do prodeje nikdy nedostala. I přesto však Samsung udělal něco, co si ve světě mobilních telefonů nepamatuji.

Samsung se odhodlal k poměrně netradičnímu kroku a vydal video s názvem Caring for your Galaxy Fold, tedy Péče o váš Galaxy Fold. Už jen zveřejnění videa s tímto názvem je poměrně zajímavé, rady které však Samsung dává uživatelům této novinky, jsou ještě pozoruhodnější. Mezi rady totiž zazní věci typu abyste se displeje dotýkali skutečně lehce, abyste se vyvarovali přibližování telefonu ke kovovým předmětům jako jsou klíče, mince nebo i kreditní karty, a to z důvodu magnetů, které telefon obsahuje. Další radou je pak vyvarovat se vlhkosti a prachu a jako bonus na závěr se dozvíte, že je to telefon jako žádný jiný, a proto potřebuje jedinečnou péči.

Související články

Dnes nejčtenější

.