Zavřít reklamu

Mezi největší lákadla nejnovějšího iPhonu 11 Pro patří bezesporu jeho fotoaparát a s tím spojené schopnosti natáčení a pořizování fotografií. Na pulty obchodů se letošní novinky dostanou sice až v pátek, filmař Andy To měl ale příležitost vyzkoušet si trojitý fotoaparát nejnovějších smartphonů od Applu. Svůj iPhone 11 Pro vzal Andy To do Tokia, kde pořídil opravdu krásné a úchvatné 4K záběry rušného města.

Podle jeho vlastních slov bylo cílem filmařovy výpravy vytvoření vizuálního příběhu, mapujícího jeho cestu do země vycházejícího slunce:“Přijel jsem do Tokia, abych v něm otestoval svůj nový iPhone 11 Pro,“ vypráví Andy To. „Cílem tohoto videa je poskytnout vizuální příběh, vyprávějící o mém výletě do Japonska. Celý příběh začíná v Tokiu, progresivním futuristickém městě, které představuje nádherné prostředí pro rychlý způsob střihu, se kterým tak rád pracuji,“ dodává.

Celé video se Andymu To podařilo zachytit čistě jen na iPhone 11 Pro, nedošlo tedy k použití žádných externích objektivů ani dalších pomůcek. K natočení použil tvůrce videa software od Applu, tedy nativní aplikaci Fotoparát, pro dodatečné finální úpravy pak využil oblíbený program Final Cut Pro X v macOS. Ve svém videu se Andy To pokusil co nejvíce ukázat všestrannost fotoaparátu iPhonu 11 Pro. Nešetřil zde tedy různými typy záběrů rozdílných prostředí a scén od jasných a pestrobarevných až po záběry, pořízené při zhoršených světelných podmínkách.

Fotoaparát iPhonu 11 Pro nabízí řadu užitečných vylepšení, jako je schopnost natáčení 4K videí při 60fps s podporou rozšířeného dynamického rozsahu, vylepšenými barvami a kontrastem.

Související články

Dnes nejčtenější

.