Zavřít reklamu

V posledních týdnech jsme zaznamenali spoustu úniků a spekulací o novém iPhonu, kterého se dočkáme ale až na podzim. Ohledně iOS 11 je ovšem ticho po pěšině. To je obzvláště neobvyklé, když si uvědomíme, že WWDC se koná již za 5 týdnů. Nové funkce systémů iOS totiž často unikaly několik týdnů před konferencí.

Nyní nám Bloomberg nastiňuje, s čím by nová verze systému mohla přijít. Profil Bloombergu o řediteli Apple Music, Jimmymu Iovinovi, odhaluje, že by iOS 11 mohl opět přinést zcela přepracovanou hudební aplikaci s větším zaměřením na video. Iovine sdělil, že hudební služba musí být víc než jen spousta písní a několik playlistů. Chce, aby Apple Music hýbalo s popkulturou, ať už se má jednat o nezávislé kapely nebo videa. Obrovskou výhodou Applu je údajně svoboda, Apple si může dovolit vytvořit několik show a zjistit, co funguje, co nefunguje a dělat to do té doby, než je to dobré.

Zpráva dále podrobně popisuje plán Applu na rozšíření svých stálých show nad rámec Carpool Karaoke a Dr. Dre biopic Vital Signs (šestidílná série o Dr. Dre). Zpráva uvádí, že do konce roku 2017 bude mít Apple Music více než 10 originálních sérií, včetně dokumentů o zakladatelích nahrávacích společností Bad Boy Records a Cash Money Records.

Ještě zajímavější ale může být, co Apple plánuje mimo oblast hudby. Jimmy Iovine eventuálně plánuje jít i nad rámec hudby, kdy diskutoval o možných nápadech se svým přítelem Brianem Grazerem, producentem Empire a Genius, a režisérem J.J. Abramsem.

Kromě těchto informací o Apple Music se již v souvislosti s iOS 11 objevily zprávy o vylepšené Siri nebo o funkcích rozšířené reality (souvisí s 3D kamerou v iPhone 8).

Koncept iOS 11:

Zdroj: Bloomberg

iOS 11 FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější