Zavřít reklamu

Přestože se běžní smrtelníci k novým iPhonům 11 a 11 Pro dostanou teprve v pátek 20. září, na internetu se již začínají objevovat první unboxingy těchto novinek. O ty se starají převážně obchodníci, kteří si nedělají příliš těžkou hlavu se striktními pravidly Applu ohledně aktivace novinek. Ta by totiž měla u běžných smrtelníků proběhnout nejdříve v 8:00 v den startu prodejů, u obchodníků pak o pár hodin dříve kvůli nutnosti je v obchodech vystavit. Jak však můžete ve videu níže sami vidět, všichni si tím hlavu rozhodně nelámou. 

V unboxingovém videu z Vietnamu můžete vidět rozbalení iPhonu 11 Pro Max v krasné zlaté barvě. Prohlédnout si na něm můžete jak netypickou černou krabičku, o jejímž použití jsme se dozvěděli už o víkendu, tak i výlisek pro fotoaparát zespodu její horní části, díky kterému se telefon v krabičce nemá šanci hýbat a tím pádem ani nijak poškodit. Za zmínku rovněž stojí nový Lightning – USB-C kabel a 18W USB-C adaptér, který nahradil 5W adaptér. Díky této změně tak bude možné iPhony nabíjet velmi rychle i příslušenstvím, které k němu Apple přímo přibaluje, po čemž mnozí jablíčkáři volali už od zavedení podpory rychlého nabíjení. Co se pak týče dalšího obsahu krabičky, nechybí v ní samozřejmě EarPods sluchátka s koncovkou Lightning, jehla na SIM spolu se spoustou manuálů a samozřejmě klasické Apple samolepky. Marně byste v něm naopak hledali Lightning – 3,5 mm jack adaptér, stejně jako tomu bylo u loňských iPhonů XS a XR. 

Zatímco balení klasického iPhonu 11 Pro s 5,8″ displejem se od tohoto lišit nebude, v případě iPhonu 11 si budou muset i pro letošek uživatelé vystačit pouze s klasickou 5W nabíječkou. Je však možné, že jí pro letošek použije naposled a od příštího roku bude v rámce sjednocování telefonů nasazovat do krabiček příslušenství shodné. Pro letošní zdůraznění „Pro“ modelů byly ale rozdíly v obsahu balení dle všeho nevyhnutelné.

Související články

Dnes nejčtenější

.