Zavřít reklamu

Tim Cook v posledních letech během konferencí sehrával roli moderátora, ovšem ty nejdůležitější produkty se snažil alespoň obecně představit světu sám. O detailech však nechal mluvit ostatní. Během poslední keynote však již sehrával Tim Cook roli pouhého moderátora a propojoval jednotlivá vystoupení. Samotný iPhone 11 Pro, tedy nejdůležitější produkt představilo v podstatě video a následně mluvili lidé, kteří se podíleli na jeho vývoji. Čím dál tím víc tak dává Apple a samotný Tim Cook najevo, že se vše v Applu netočí kolem jediné osoby, tak jak to dříve vnímali lidé za Steva Jobse.

Cook tak ukazuje, že je Apple zdravou společností plnou odborníků a ředitelů jednotlivých sekcí, kteří se dohromady podílí na vývoji novinek. Zároveň však mají i lidi jako je Tim, kteří jednotlivé lidi pojí a společně všichni dohromady vytváří to, co nám poté stejným stylem, kterým produkty vznikají ukazují.

Na někoho by to mohlo působit dokonce tak, že se Tim Cook snad chystá odejít do důchodu. Apple však během konference ukázal video o tom, jak Apple Watch pomáhají lidem zvládnout jejich životní problémy, případně handicapy. Zde všichni adresovali své poděkování Tim Cookovi, kterému denně chodí maily, dopisy nebo videovzkazy od uživatelů, kterým produkty Applu skutečně změnili život. Apple však ukázal, že Tim Cook je stále osobou, kterou lidé vnímají jako tvář Applu a pravděpodobně tím řekl také to, že se Tim ještě nějaký ten pátek do důchodu nechystá.

Související články

Dnes nejčtenější

.