Zavřít reklamu

V současnosti jeden z nejoblíbenějších produktů jablečné společnosti, který spadá do kategorie nositelné příslušenství, Apple Watch, se právě před malými chvílemi dočkal představení své páté generace. Apple Watch Series 5, opět ve dvou variantách 40 mm a 44 mm, vypadají naprosto perfektně. Jak lze očekávat, tak i v případě nové generace se budou jablečné hodinky na zápěstí velmi vyjímat. Jak je to ale letos s cenou v Česku? Na tuto otázku si odpovíme v tomto článku.

Vzhledem k tomu, že v České republice nemáme k dispozici model Apple Watch Series 5 s GPS a možností datového připojení, tak máme nacenění o mnoho jednodušší. Za hodinky ve 40 mm verzi zaplatíte 11.690 korun. Pokud byste chtěli sáhnout po větší 44mm variantě, připravte si rovných 12.490 korun. Poměrně zajímavé navíc je, že zatímco Apple umožňuje předobjednávky až od pátku, na MP je tato možnost už nyní. Těžko říci, zda se jedná o chybu či nikoliv, avšak za zkoušku určitě nic nedáte.

Jaký máte z páté generace jablečných hodinek pocit vy? Zaujal vás jejich design, popřípadě nové funkce a plánujete si jejich pořízení? Určitě nám to dejte vědět do komentářů. Apple Watch Series 5 si můžete předobjednat už nyní. Nezapomeňte si také prohlédnout další novinky týkající se právě představených produktů. O těch vás budeme informovat až do dnešní noci.

Související články

Dnes nejčtenější