Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Prázdniny jsou již definitivně za námi a svět se pomalu vrací do starých školních a pracovních kolejí. To však ještě nutně nemusí znamenat, že radost z volna a horkého počasí musí vystřídat deprese z povinností, dlouhých a nudných cest do školy či sychrava. S plněním povinností vám sice tak úplně pomoci (zatím) neumíme, s dlouhými a nudnými cestami však ano. Mobil Pohotovost totiž zařazuje do své nabídky velké množství skutečně zajímavých produktů z odvětví elektromobily, které vám cestování v blížícím se babím létě výrazně zpříjemní. 

Ninebot by Segway Kickscooter ES1 

Elektrické koloběžky se těší v poslední době obrovské popularitě, kterou zaznamenala i společnost Ninebot by Segway. Ta přichází s koloběžkou Kickscooter ES1, která je naprosto ideální volbou především pro cestování do města. Ostatně, s celkovou váhou 11,3 kg jí můžete velmi snadno převážet třeba i městskou hromadnou dopravou či nosit v ruce. Koloběžka je schopná dosáhnout rychlosti až 20 km/h a dojet na jedno nabití slušných 25 kilometrů. V případě, že jí osadíte externí baterií, navýšíte její výkon, což se podepíše na zvýšení rychlosti na 25 km/h a dojezd se prodlouží na 45 kilometrů. Potěší ale i konektivita se smartphonem, která umožňuje například přes telefon měnit jízdní režimy, brzdění, tempomat a mnoho dalšího. Appka vám ale prozradí i detaily o vámi ujeté trase, kdybyste náhodou krásy babího léta hltaly tak moc, že byste po doražení do cíle nevěděli, kudy jste vlastně jeli. 

Ninebot by Segway Kickscooter ES2

Pokud vám nestačí prohánět se rychlostí 25 km/h, potěšit by vás mohl model ES2 od stejného výrobce. Ten totiž po dodání energie externí baterie vytáhne svou rychlost až na 30 km/h při dojezdu 45 kilometrů. Není tedy pochyb, že v prodírání se městskými džunglemi v Čechách či na Slovensku vám šťáva rozhodně nedojde. Potěší ale i propracovaný inteligentní systém řízení baterie, který pozorně sleduje výkon baterie, dodává do ní energii při brzdění či jízdě a navíc je šetrný k přírodě. A abyste byli dobře vidět, což bude na podzim v daleko dřívější hodinu než v létě, jelikož bude brzy tma, těšit se můžete na čelní LED světla a obrysová poziční světla, která zvýší vaší bezpečnost na cestě. I tuto koloběžku navíc můžete jednoduše díky hmotnosti 12,5 kg přenášet. 

Segway Drift W1

Jste příznivci kolečkového bruslení, ale přijde vám málo smart? Pak by vás mohly zaujmout Drift W1 od Segway. Jedná se o unikátní samobalanční kolečkové brusle, na kterých se můžete díky zabudovaným akumulátorům prohánět bez námahy rychlostí 12 km/h a to až po dobu 45 minut. Na první pohled mohou působit skutečně futuristicky, což vám zajistí, že budete na každé ulici či cyklostezce terčem pozornosti. Fajn je navíc to, že mají relativně široké kolečko, díky kterému nebude příliš těžké držet stabilitu. I tyto brusle jsou navíc osazeny LED diodami, díky kterým jsou bruslaři ve tmě spolehlivě vidět a jsou tedy alespoň částečně v bezpečí. 

Eljet Track T3

Pokud se vám z nějakého důvodu nelíbily koloběžky od Ninebot by Segway, oslovit by vás molta Track T3 od Eljet. Ta má těžit především ze své prvotřídně konstrukce z kvalitního hliníku, který zároveň zajišťuje, že je vcelku lehká – váží totiž 12 kilogramů. Koloběžku jde kvůli snadnějšímu transportu složit a rozložit a to doslova do pár vteřin. Jedním z hlavních benefitů koloběžky je její displej mezi řidítky, na kterém si můžete zobrazit vaší aktuální rychlost, stav baterie, aktuální jízdní režim a mnoho dalšího. Jízdní režimy pak můžete přes displej i měnit. To samé pak lze i přes mobilní aplikaci, která slouží například i k uzamknutí koloběžky, díky kterému je prakticky neodcizitelná. 

City Boss RX5

 Zatímco předešlý model se vyznačovat robustnější konstrukci, která šla přirovnat spíše k terénní koloběžce či minimálně koloběžce schopné jezdit i po horších cestách, model RX5 od City Boss je přesným opakem. Cílí totiž především na jízdu na standardním asfaltovém, betonovém či vydlážděném povrchu, který překonává většina z nás při cestování do práce či do školy. Koloběžka je sice o něco těžší (váží 16 kg), avšak za to nabízí velmi výkonný 500W motor. Přepínat lze celkem mezi třemi jízdními režimy – konkrétně mezi pomalým, při kterém se dostanete na 20 km/h, středním, při kterém se dostanete na 25 km/h, a rychlým, při kterém se dostanete na 35 km/h. Koloběžka je pak schopná na jedno nabití dojet zhruba 35 kilometrů. Záleží však samozřejmě na vašem jízdním stylu. Ten si můžete ostatně hlídat i přes režim integrovaný u řidítek.


Sleva pro čtenáře

Běžná cena elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter ES1 je 12990 korun, díky slevovému kódu babiprojeti ji však můžete získat za 11490 korun.

Běžná cena elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter ES2 je 15990 korun, díky slevovému kódu babiprojeti ji však můžete získat za 13990 korun.

Běžná cena elektrobruslí Segway Drift W1 je 9890 korun, díky slevovému kódu babiprojeti ji však můžete získat za 8390 korun.

Běžná cena elektrokoloběžky Eljet Track T3 je 12999 korun, díky slevovému kódu babiprojeti ji však můžete získat za 11490 korun.

Běžná cena elektrokoloběžky City Boss RX5 je 15990 korun, díky slevovému kódu babiprojeti ji však můžete získat za 13990 korun.

Akce platí do vyprodání zásob, ale jelikož ty zrovna příliš velké nejsou, určitě s nákupem neváhejte

Související články

Dnes nejčtenější

.