Zavřít reklamu

Deštivý a chmurný víkend je tu a s ním i tipy na další filmy, které byste určitě neměli minout. Nezáleží na tom, zdali hledáte zábavu na volné dny anebo si jenom chcete zpříjemnit večer. Výběr zlevněných filmů je opravdu široký, tak se pojďme podívat, co nám iTunes zajímavého nabízí.

Mr. a Mrs. Smith

Jane a John působí jako běžný manželský pár, který už je znuzený. Ano, opravdu tomu tak je, avšak oba před sebou mají jedno tajemství. Ona i on jsou nájemní vrazi, kteří to o sobě vůbec neví. Jejich vztah začne být napínavý v okamžik, kdy se o sobě dozví nepříjemnou pravdu. Nastane pak situace, kdy si manželé půjdou po krku. Přežije jejich manželství tento zvrat, nebo skončí vraždou?

  • 99,- (zakoupení) / 59 (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek Mr. a Mrs. Smith lze pořídit zde

Nerve: Hra o přežití

Vee je pilná studentka. Do hry Nerve jí přivede její nejlepší kamarádka. Tahle na první pohled nevinná hra spočívá v tom, že plníte jednoduché úkoly a získáváte boty. Jak se však brzy ukáže, čím dál hlavní hrdinka postupuje hrou, tím těžší jsou úkoly zadávané tajemnou společností. Jaká je vlastně finální výzva a proč se z nevinné hry vyklube doslova nebezpečná a adrenalinem nabitá jízda?

  • 129,- (zakoupení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek Nerve: Hra o přežití lze pořídit zde

Volání netvora: Příběh života

Connor je malý chlapec, který to nemá vůbec jednoduché. Jeho matka i otec se rozvedli. K tomu je matka vážně nemocná a chlapec to nemá ani jednoduché ve škole. Situaci pak začne řešit i tajemný tisový strom, který za chlapcem jednou v noci přichází. Jaké ponaučení plynou z tří tajemných příběhů a jakou pravdu musí Connor přiznat sám sobě. Tohle je příběh o lži, kterou nosíme sami v sobě.

  • 129,- (zakoupení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek Volání netvora: Příběh života lze pořídit zde

Happy Feet

Ve světě tučňáků královských jste nejlepší, pokud dokážete zpívat. Co se však stane v okamžik, kdy se s tímto darem nenarodíte? O tom bude animáč Happy Feet, který představí tučňáka Brumlu. Ten bude muset přesvědčit, že dokonalý zpěv opravdu není všechno a dokázat, že tancem toho dokáže vyjádřit ještě více. Pojďte se podívat na tohohle stepujícího tučňáčka.

  • 129,- (zakoupení) / 59 Kč (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek Happy Feet lze pořídit zde

30 dní dlouhá noc

Jedno město na Alijašce se jednou za rok ponoří na měsíc přetrvávající noci. Lidé odcházejí, ale co ti, kteří zůstanou? Odříznuti od světa, přichází do města dávnověké nebezpečí – upíři. Z místních se tak stává dokonalá kořist pro tyto predátory. Dokáží přežít měsíc s upíry v patách a přežijí všichni dlouhotrvající noc?

  • 129,- (zakoupení) / 59 Kč (vypůjčení)
  • Čeština

Snímek 30 dní dlouhá noc lze pořídit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.