Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Každý dravý hráč počítačových her by měl mít minimálně stejně dravý počítač, který mu dovolí si vychutnat jeho herní běsnění na maximum. Přesně takovým počítačem je i OMEN X by HP 2S, který zaujme jak svým nevšedním designem, tak skvělými parametry využitelnými pro každou hru, na kterou si jen vzpomenete. 

OMEN X by HP 2S je herní notebook, který zaujme už na první pohled svým vzhledem. Zatímco v zavřeném stavu ničím z řady nevybočuje, po otevření vás uhrane 15,6” IPS Full HD ultraslim displejem s frekvencí 144Hz, který je navíc matný a tudíž se nemusíte obávat žádných nepříjemných odlesků. To však není ani zdaleka vše. Tento stroj se totiž může pochlubit i sekundárním 5,98“ Full HD dotykovým displejem nad klávesnicí, který vám může během hraní zobrazovat všechny důležité doplňkové informace, ale také zobrazovat aplikace zcela odlišné od té, kterou vidíte na hlavním displeji. Vaše herní produktivita tak ve výsledku slušně naroste. 

Úctyhodné jsou ale i další parametry tohoto dravce. Jeho srdcem je například šestijádrový procesor Intel Core i7 9750H Coffee Lake 9. generace s Turbo Boostem 4,5 GHz. Ten doplňuje minimálně 16 GB RAM paměti a nadupaná grafika NVIDIA GeForce RTX 2070 s 8 GB paměti GDDR6. Rychlé načítání her pak zajistí i 1 TB SSD disk. Podtrženo, sečteno – máme co do činění s opravdovým herním monstrem, které snese srovnání i s těmi nejvýkonnějšími stolními herními počítači pro nejnáročnější hráče, kteří holdují třeba i virtuální realitě. I s tou si totiž notebook hravě poradí. 

Na notebook je spolehnutí i v případě zvuku. Jeho vysokou kvalitu totiž garantuje světoznámá značka Bang & Olufsen, z jejíž dílny pochází nejeden skvělý reproduktor. Těšit se můžete na technologii DTS Headphone:X zajišťující perfektní zvuk za každé situace či širokoúhlou webkameru, přes kterou bude radost vést videohovor s přáteli či rodinou. Potěší ale i tři USB 3.2 porty, HDMI port, klasický výstup na sluchátka, mikrofon nebo SD Karty. Na boku notebooku ale naleznete i USB-C/Thunderbolt 3 port. 

Související články

Dnes nejčtenější