Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. K stažení aplikace se dostanete skrze odkaz v názvu.

Texas Hold’em

Nový Texas Hold’em je tu po deseti letech zpátky. Nyní v blištivé a nabroušené grafice, kterou ocení nové iPhony a iPod. Před Vámi stojí jedna velká výzva. Vsadíte všechno, nebo nic. Můžete rychle vyhrát, ale i pozbýt. Využijte všechny své dovednost, abyste obalamutili protivníky a poznali jejich lži. Hru můžete přes Wi-Fi hrát s kamarády.

1Contact Pro

Správa kontaktů ve vašem zařízení je to nejduležitější, co můžete pro sebe udělat. Aplikace 1Contact Pro umožní spravovat adresář, přidávat poznámky a údaje, slučovat duplicitní kontakti nebo je sdílet skrze e-mail. Všechno snadno a jednoduše. Pro případ ztráty můžete svůj senzam uložit na libovolné uložiště.

Week Calendar Pro

Hledáte kalendář, který vám dá maximální svobodu? Tak už nemusíte hledat. V aplikaci Week Calendar Pro si svůj začátek týdne můžete nastavit klidně v sobotu. Je to perfektní místo, kam směřovat všechny své kalendáře, protože mezi nimi můžete libovolně přepínat. Dokonce z něj můžete vybrané dny odstranit, to kdybyste nechtěli v pondělí nic plánovat.

VisualX Photo Editor & Effects

Chystáte se své fotky postnout na sociální sítě, ale něco tomu chybí. S tímhle editorem fotek toho dokážete hodně. Od klasických funkcí, jako je oříznutí, rotace či hraní si s barvami, kontrasem a dalším. Vše můžete ještě osvěžit textem nebo samolepkami. Prostě, co vás jenom napadne.

To-Fu Ninja

Snězte tolik sushi, kolik jen můžete, závisí na tom totiž váš postup. Přežijte a vyhýbejte se nejrůznějším překážkám. Ovládací prvky jsou jednoduché a vy si tak můžete zkrátit čas v čekárnách a nudných jízdách hromadnou dopravou.

Pool-Calculator

Mít vlastní bazén není jednoduchá záležitost, obzvlášť starat se o něj. Aby voda i po prvním použití zůstala křišťálově čistá, musíte svému letnímu miláčkovi namýchat chemický drink. Ten se zkládá nejen s chlóru, stabilizátoru pH a soli, ale i dalších ingrediencí, které musíte zkombinovat správně. S tím vám Pool-Calculator pomůže

Rumbling Monster

Nakrmte hladové monstrum, které nemá nikdy dost. Klepněte na obrazovku a zvýšit svou produkci potravin prostřednictvím různých položek. Čím více vaše monstrum tláskáte, tím je mohutnější a vyšší. Zahrajte si nekonečnou hrou plnou zábavy.

To-Fu Ninja

Snězte tolik sushi, kolik jen můžete, závisí na tom totiž váš postup. Přežijte a vyhýbejte se nejrůznějším překážkám. Ovládací prvky jsou jednoduché a vy si tak můžete zkrátit čas v čekárnách a nudných jízdách hromadnou dopravou.

Související články

Dnes nejčtenější