Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte bezdrátový reproduktor za super cenu? Pak pro vás máme super tip. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás připravili skvělou slevovou akci na osm reproduktorů od JBL. Na těch můžete nyní díky slevovému kódu jbl306 ušetřit stovky korun. Ale pozor, kód je možné využít dohromady jen dvacetkrát. S nákupem byste tedy rozhodně neměli vyčkávat.

JBL Xtreme 2

Prvním „pánem na holení“ je reproduktor Xtreme 2 s parádním dynamickým stereo zvukem. Potěší i patnáctihodinová výdrž baterie, voděodolnost, schopnost nabíjet až dva smartphony či poutko, díky kterému bude transport tohoto reproduktoru velmi jednoduchý.

Běžná cena reproduktoru je 6790 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 5432 korun.

Bezdratovy reproduktor JBL Xtreme 2 Black

JBL PartyBox 300

Chystáte se uspořádat velkou party? Pak by ve vaší výbavě neměl chybět PartyBox 300 od JBL. Ten se chlubí skvělou kvalitou zvuku a především pak parádními světelnými efekty, které vyšperkují každou party. Potěší i jeho osmnáctihodinová výdrž baterie při přehrávání či vstupy pro mikrofon a kytaru. 

Běžná cena reproduktoru je 11690 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 9352 korun.

JBL PartyBox 200

Pokud se vám PartyBox 300 líbí, ale rádi byste spíš reproduktor levnější, zaujmout by vás mohl PartyBox 200. I ten se chlubí parádním zvukem a světelnými efekty, avšak funguje jen se zdrojem elektřiny – tedy klidně s autozásuvkou či 12V baterií. 

Běžná cena reproduktoru je 9990 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 7992 korun.

JBL GO 2

Dalším “pánem na holení” je bezdrátový reproduktor JBL GO 2, který je ve světě velmi oblíbený především díky svému parádnímu zvuku, voděodolnosti, dlouhé výdrži baterie a především miniaturním rozměrům. Reproduktor je totiž jen 7,1 cm vysoký, 8,6 cm široký a 3,1 cm tlustý. Bez větších problémů ho tak vměstnáte i do kapsy od riflí. Co se pak týče již zmíněné výdrže baterie, díky 730mAh se dostanete zhruba 5 pět hodin. Reproduktor navíc seženete v celé řadě veselých barev.

Běžná cena reproduktoru je 890 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 712 korun.

JBL Flip 4

Zaujmout může i JBL Flip 4, tedy další generace velmi oblíbených reproduktorů ze série Flip. U tohoto produktu se můžete těšit na parádní zvuk ve spojení s dlouhou výdrží baterie či voděodolnost podle IPX7. Milovníky umělých asistentek pak potěší i možnost zaktivovat je na reproduktoru přes speciální tlačítko. 

Běžná cena reproduktoru je 2590 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 2072 korun.

JBL Charge 4

JBL Charge 4 zaujme především 20 hodinovou výdrží baterie, voděodolností, perfektním zvukem a dokonce i možností nabíjet vaše smartphony, jelikož jej lze využít i jako powerbanku. K reproduktoru jdou navíc bezdrátově připojit v jednu chvíli i dva smartphony či tablety, což přijde vhod třeba na různých party, na kterých se chcete před svými přáteli pochlubit vaší oblíbenou hudbou. 

Běžná cena reproduktoru je 4690 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat za 3752 korun.

JBL Charge 3

Dalším reproduktorem, na který padla sleva, je model Charge 3. Ten zaujme kromě kvalitního zvuku a až dvacetihodinové výdrže baterie i možností využívat jej jako powerbanku pro nabíjení vašich smartphonů. Stejně jako u modelu Flip 4, je i Charge 3 voděodolný, takže se jej nemusíte bát vzít třeba k party u bazénu.

Běžná cena reproduktoru je 3290 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 2632 korun.

JBL BoomBox

Jako poslední tu máme JBL Boombox, který jeho výrobce popisuje jako jeho nejsilnější Bluetooth reproduktor s gigantickým zvukem s nejúchvatnějšími basy a především pak 24hodinovou výdrží baterie, kterou zajišťuje 20000 mAh akumulátor. Potěší i voděodolnost podle IPX7 či možnost přepínání různých zvukových režimů. 

Běžná cena reproduktoru je 11990 korun, díky slevovému kódu jbl306 jej však můžete získat jen za 9592 korun.

Bezdratovy reproduktor JBL Boombox

Související články

Dnes nejčtenější