Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods lze využívat v nepřeberném množství situací. Díky jejich kvalitnímu zvuku, dobrému zpracování a především pak absenci jakýchkoliv přebytečných kabelů jsou totiž skvělými parťáky pro sport, vycházky, do auta coby handsfree, jako část dětské chůvičky či jako prodloužené telefonní sluchátko vašeho iPhonu, přes které vyřídíte i ty nejotravnější hovory. Věřili byste však tomu, že je někteří lidé používají i při sexu?

Ne, skutečně jsme se v poslední větě předešlého odstavce nepřepsali. Americký prodejce on-line sportovních a kulturních vstupenek si totiž nechal vypracovat průzkum, který měl odhalit, jak výběr hudby ovlivňuje milostný akt. A právě jako “vedlejší produkt” tohoto výzkumu se podařilo zjistit, že těžko uvěřitelných 17 % respondentů z celkem 1010 používá či alespoň jednou použilo během sexu AirPods. To si výzkumníci vysvětlují vcelku jednoduše tak, že jim zkrátka nesedí hudební vkus jejich partnera a tak raději zvolí tento poměrně zvláštní kompromis. Jasně, sex se sluchátky asi nebude ničím úžasným a lze s trochou nadsázky přirovnat třeba k ponožkám na nohou, pokud však na něj mají “blahodárný” účinek, zřejmě se dá jejich využití pochopit. A jen pro pořádek – 17 % ze 1010 lidí je 171 lidí, což není rozhodně málo. 

Studie odhalila i další zajímavá fakta, která však už s jablečnými produkty nesouvisí. Dozvěděli jsme se například to, že milovníci country hudby jsou se svým sexuálním životem nejspokojenější. Obecně pak platí, že pokud mají oba partneři rádi stejnou hudbu a před či v průběhu milostného aktu jí poslouchají, je zhruba 80 % z nich se svým sexuálním životem spokojených. V případě párů s různými hudebními chutěmi pak spokojenost spadla na 43 %. Všechna tato čísla je však samozřejmě třeba brát s určitým odstupem a vnímat je spíše jakožto zajímavost, nežli pravidlo.

Apple AirPods

Související články

Dnes nejčtenější

.