Zavřít reklamu

Blíží se nám svátek všech zamilovaných, sv. Valentýn. Ne všichni mají to štěstí, že ho budou slavit s někým milovaným. Agentura Retrevo, udělal průzkum mezi lidmi, kteří jsou bez partnera a chodí do kaváren a jiných podniků hledat partnera. Výsledky jsou velmi zajímavé. Pánové, pokud si myslíte, že v kavárně vytáhnete iPad a všechny ženy vám padnou k nohám, mýlíte se. Podle průzkumu agentury ženy neohromí iPad, více ženu zaujmete, pokud budete v ruce držet knihu a né tablet od Applu. Pro ženy je čtení klasických tištěných knih více sexy než čtení e-knih z iPadu.

Ženy považují za nejvíce sexy používání nějakého „Cool“ laptopu, tedy asi ten největší dojem na slečny uděláte s MacBook Air, takto odpovědělo celých 38% ze všech dotázaných slečen. Na druhém místě s 36% se u žen umístili pánové, co používají „Cool“ telefony, na třetím místě se těsně umístily s 30% právě muži, co čtou knížky, poté následoval iPad s 29% a na posledním místě pánové co si kreslí, nebo si dělají nejrůznější náčrty ti u žen obdrželi 28%.

sexy-ipad
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Muži jsou oproti ženám úplně jiné bytosti. Žebříčky sice máme postaveny skoro stejně jako ženy ale procenty se lišíme od něžných poloviček celkem rapidně. Jen pro zajímavost uvedu první 3 místa. Na prvním místě se umístil iPhone 4 s 50%, na druhém s 46% laptop a na třetím kniha s 42%.

Z toho plny že pokud jste žena, co hledá nějakého geeka tak nejlépe uděláte, když si koupíte iPhone 4 nebo MacBook Air popřípadě nějakou kvalitní knihu, například „Jak myslí Steve Jobs“. Pokud jste muž, co chce oslnit ženu, slečnu budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a machrovat MacBook Air, iPhone 4 a nebo po knize. Ovšem úplně nejlepší bude pro obě dvě pohlaví, když se seznámí bez těchto materiálních záležitosti a padnou si lidsky….

Související články

Dnes nejčtenější