Zavřít reklamu

Přestože Beats představil svá nová sluchátka Powerbeats Pro již před více než dvěma měsíci, jejich celosvětová dostupnost je zatím velmi špatná. Ke koupi jsou totiž zatím jen na několika málo trzích, přičemž v nabídce je navíc jen černá barva. Zahájení prodejů v dalších zemích však již naštěstí klepe na dveře. 

Podle informací z webu Beats dorazí na začátku července sluchátka hned do dalších patnácti zemí. Přestože se na seznamu Česko ani Slovensko bohužel neobjevuje, zcela smutnit jablíčkáři z těchto zemí nemusí. Zahájení prodejů se dočká Rakousko, kde budou sluchátka dostupná například ve vídeňském Apple Storu. A jelikož je tento Apple Store pro značnou část Česka a Slovenska poměrně dostupný, právě z něj by si mohli českoslovenští uživatelé Powerbeats Pro poměrně často odvážet. Od července si je však budete moci dovézt i z Itálie, Irska, Hongkongu, Belgie, Brazílie, Koreji, Mexika, Nizozemska, Ruska, Singapuru, Španělska, Švédska a z Tchaiwanu. Tyto země se tak připojí k USA, Kanadě, Velké Británii, Francii, Německu, Austrálii a Číně. 

Cena Powerbeats Pro je v České republice stanovena na 6 699 korun. Dostupnost zde je však stále nejasná, byť podle tiskové zprávy z dubna jí Beats plánuje na letošní léto. Vzhledem k tomu, že země z červencové vlny už známe, se však nyní zdá jako pravděpodobný termín zahájení prodejů srpen. Vše se ale může samozřejmě ještě změnit. 

Související články

Dnes nejčtenější