Zavřít reklamu

V poslední době Apple častokrát sdílí ta nejrůznější videa, která poukazují na důležitost jeho produktů. Jasným důkazem toho je série Shot on iPhone, pomocí které nám kalifornský gigant ukazuje, čeho všeho je jejich jablečný telefon schopen. V minulém týdnu jsme se však dočkali zcela nového videa, a to trošku z jiného soudku. Apple totiž na svém britském YouTube kanále vydal video s názvem Behind the Music. Behind the Mac.

Výkonný jablečný laptop MacBook Pro:

Video poukazuje na britskou hudební scénu, a to především na umělce, kteří pro svou práci využívají Macy. Pomocí nich totiž vytvářejí, nahrávají, skládají a mixují své skladby, které se posléze můžou stát i světovými hity. Snímek trvá přesně jednu minutu a nalezneme na něm jednoduchou prezentaci umělců. Mezi nimi se například objevil Paul McCartney, David Bowie, Zane Lowe a spousta dalších. Video je doplněno poetickou rappovou skladbou What We Do, o kterou se postaral Swindle s umělci jako Rider Shafique, P Money, D Double E a Daley. Součástí této propagace je taktéž jablečná stránka Behind the Mac, na které nalezneme jednoduché důvody, proč byste jako hudebníci měli zvolit právě Mac.

Spolehlivost a důležitost jablečných Maců taktéž dokazuje dnešní scéna. Osobně jsem snad na každém koncertu viděl alespoň jeden MacBook, který se dokázal o vše bezproblémově postarat. Jablečné počítače již od nepaměti pomáhaly nejen umělcům, ale staly se neodlučitelnou součástí života i jiných profesionálů, kteří se na něj denně spoléhají.

Související články

Dnes nejčtenější