Zavřít reklamu

Jistě spousta z vás zrovna neoplývá malířským talentem. Jsou ale aplikace a produkty, které takové nedostatky potlačí a dovolí i naprostým výtvarným mamlasům vytvořit pohledné dílo. Skvělým příkladem je umělecký box od společnosti Cupixel, který je nutné doplnit o iPad nebo iPhone, patřičnou aplikaci a trochu představivosti.

Ve společnosti Cupixel jsou přesvědčeni, že naprosto každý je schopen perfektně kreslit. Šikovnější to zvládnou sami, ti méně šikovní pak s pomocí jejich gadgetu. Ten používá kameru iPadu či iPhonu k zachycení a překrytí obrazu. Kreslíte tak na plátno, aplikace vám ale za pomoci rozšířené reality ukazuje na displeji iPadu či iPhonu, kudy máte ruku na plátně vést, aby ve finále vznikl hezký obrázek. Celý postup je nastíněn ve videu na konci článku.

V boxu od Cupixelu je k nalezení dvanáct tub barev, dva štětce, dvanáct malých pláten a držák na iPad či iPhone. Jakmile je dílo dokončeno, může být devět pláten sestaveno ve speciálním rámu, které je taktéž součástí balení. „Našli jsme řešení, které dovolí každému, aby se setkal s výtvarným uměním. Bez ohledu na talent a předchozí zkušenosti. Naši uživatelé v sobě probudí umělce a zažijí radost z vytváření něčeho úžasného.“ řekl Elad Katav, zakladatel a generální ředitel společnosti Cupixel.

Umělecký box vyjde na 59,99 dolarů a na webových stránkách společnosti pak lze objednat další plátno. Podle společnosti by měly barvy a štětce stačit na namalování několika obrazů. Zaujala někoho z vás možnost probudit v sobě umělce?

cupixel-fb

Dnes nejčtenější

.