Zavřít reklamu

6 her a aplikací, které jsou dnes na iOS k dispozici zdarma (14.5. 2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Sum – Tally Counter

Aplikace Sum vám umožní počítat, co chcete, kdykoliv a kdekoliv. Každá „tally“ událost je plně přizpůsobitelná, díky čemuž si můžete nastavit různé přírůstky, cílová čísla a dobu trvání resetu. Statistiky a předpovědi jsou k dispozici pro každou událost a data lze synchronizovat ve všech zařízeních se systémem iOS.

Sum - Tally Counter
Sum - Tally Counter
Developer: Alasdair Law
Price: 49Kč 9,00 Kč

Stickyboard 2

Lepící poznámky různých velikostí a barev, které lze vytvořit dvojitým poklepáním na tabuli. To, a mnohem více vám umožní aplikace Stickyboard 2. Vaše zápisky můžete také přesouvat a měnit jejich velikost pomocí několika málo „tapnutí“.

Stickyboard 2
Stickyboard 2
Developer: Qrayon, LLC
Price: 129Kč 129,00 Kč

BernerMoji 2

Pokud chováte lásku k Bernským horským psům, tyto samolepky vám umožní ji sdílet. Nejprve je však nutné zaktivovat klávesnice třetích stran, přesný postup na vás bude čekat v aplikaci. Poté budete moci do svých zpráv nalepit více než 200 roztomilých a zábavných samolepek. Navíc, pokud vyčerpáte všechny možnosti, můžete si vytvořit své vlastní.

BernerMoji 2
BernerMoji 2
Developer: lovekesh Kumar
Price: 79Kč 79,00 Kč

SonoControls: Widget for Sonos

Pomocí tohoto widgetu vyřešíte problém, který trápí nejednoho uživatele značky Sonos. Umožní vám totiž ovládat seznam všech zón z ozamovací obrazovky bez nutnosti odemknutí iPhonu nebo spuštění samotné aplikace Sonos. S chutí do toho!

SonoControls: Widget for Sonos
SonoControls: Widget for Sonos
Developer: DevMobile
Price: 79Kč 79,00 Kč

Tabela Taco

Tabela Taco je mobilní verze tabulek Taco pro systém iOS. Informace o složení potravin patří mezi nejzákladnější pilíře nutričního vzdělávání, kontroly kvality a bezpečnosti potravin, hodnocení o přiměřenosti příjmu živin jednotlivce nebo celé populace. Jeho použití je nezbytné pro odborníky na výživu, vědce, lékaře nebo celý potravinářský průmysl.

Tabela Taco
Tabela Taco
Price: 25Kč 25,00 Kč+

Thought – Thoughts Night

Thought je jednoduchá, emocionální a klidná místnost navržená pro zmatenou mysl tak, aby vše, co si myslíte, bylo kompletně organizované. Pokaždé, když vás něco před spaním napadne a chcete si to zapsat, spustíte právě tuto aplikaci, která vás svým klidným tmavým pozadím zbytečně nevzbudí.

Thought - Never ending ideas
Thought - Never ending ideas
Developer: Ali Yildiz
Price: 49Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek