Zavřít reklamu

Říká se, že čas jsou peníze a proto je dobré jím nemrhat. Toto heslo si vzaly již mnohokrát k srdci zejména asijské společnosti, které jsou jej schopny mnohdy posunout i na zcela novou úroveň. Skvělým příkladem je třeba nynější nabídka internetové tržnice Alibaba. Již nyní v ní totiž naleznete obrovské množství krytů pro iPhony 11 a 11 Max a to i přesto, že je Apple ještě oficiálně nepředstavil a ještě pěkných pár měsíců nepředstaví. 

Asijští výrobci jsou svou horlivostí proslulí již řadu let, avšak nutno podotknout, že právě díky ní se jim velmi dobře daří. Své produkty jsou totiž schopni právě díky svému mnohdy až riskantnímu jednání dostat na trh skutečně velmi brzy, díky čemuž zpravidla předstihnou o pěkných pár dní konkurenci. A co nestihnou takto, to doženou brutálně nízkou cenou. Právě tito prodejci se však v minulých letech ukázali jako jeden z nejlepších zdrojů ohledně chystaných iPhonů, jelikož se do výroby produktů pouští až v případě, kdy si jsou jejich finálním designem a rozměry víceméně jistí. Kdyby tomu totiž tak nebylo, riskovali by nepříjemné finanční ztráty. A i letos se tyto společnosti předhání v tom, kdo nabídne lepší kryty pro nové iPhony za lákavější ceny. 

Krytů je v tuto chvíli na Alibabě skutečně požehnaně a to ve všech různých verzích. Výrazně se liší i jejich ceny a to především v závislosti na tom, kolik si jich bude ochoten klient odebrat. Alibaba totiž neslouží jakožto klasická online tržnice, ale spíše jako velkoobchod, na kterém si mohou další obchodníci zajistit produkty pro své vlastní obchůdky. Navíc je prakticky jasné, že jejich nabídka se v následujících týdnech ještě více rozšíří a na pomyslném vrcholu bude těsně před představením či krátce po představení těchto iPhonů. 

Související články

Dnes nejčtenější