Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Animal Kingdom (Vertebrates)

Animal Kingdom poskytuje zábavný a interaktivní způsob jak se dozvědět mnoho zajímavých informací o obratlovcích. Vzdělávací centrum aplikace vám a vašemu dítěti umožňuje číst o ptácích, savcích, rybách, plazech a obojživelnících. Nově nabyté znalosti si můžete vyzkoušet na základě třídění zvířat do správné klasifikace a přizpůsobení k jejich charakteristikám. Všechny aktivity zahrnují audio instrukce.

[appbox appstore id478369169 oldprice=“149Kč“]

Glide : Journey To Infinity

Perfektní hra plná dobrodružství! To je Glide, kde bude vaším úkolem pilotovat loď přes měnící se prostředí pomocí klepáním na obě strany obrazovky. Podívejte se daleko do obzoru, abyste předvídali svůj další krok, jinak se stanete obětí něčekané překážky. Hra obsahuje online žebříčky, takže můžete soupeřit se svými přáteli nebo rovnou celým světem.

[appbox appstore id1247902541 oldprice=“79Kč“]

BuyFind (for iPad)

Chcete chránit svá data? Nechcete být nikým neustále sledováni? Proto je tu vyhledávač určený pro soukromé nakupování. Vezmeme-li sílu vyhledávače a zkombinujeme ji s flexibilitou nákupní aplikace, jako je Amazon, eBay nebo Wish, vyjde nám prvotřídní možnost – BuyFind.

[appbox appstore id1059089331 oldprice=“49Kč“]

Skywall Pro – HD+ Wallpapers

Jediná aplikace pro tapety do vašeho zařízení, kterou kdy budete potřebovat. To je Skywall, kde naleznete přes stovky originálních ručně vytvořených tapet. Zamilujte se do každého z mnoha obrázků, navržených s ohledem na materiál, krásu a dokonalost. Každé dílo se stane pastvou pro oči.

[appbox appstore id1260154998 oldprice=“49Kč“]

famMedLt

Tato aplikace je nezbytná pro každého, kdo se ocitne v nouzové situaci. Jakmile nastavíte svůj profil, vše je připraveno k použití pouhým stisknutím tlačítka. V nouzovém stavu, jako jsou zemětřešení, potopy, nehody a spoustu dalšího, stačí jen „tapnout“ na „SOS Truck“ a všechny vaše kontakty budou informovány vaší aktuální polohou se satelitním obrazem a Geo adresou. Můžete také poslat svůj lékařský profil.

[appbox appstore id368034873 oldprice=“599Kč“]

Picture Perfect – All in One

Picture Perfect nabízí zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika vteřin. Přináší také funkce, které nenajdete v žádných jiných mobilních aplikacích. Například „ToneCurve“, které vám umožní jednoduché úpravy na vybraných oblastech.

[appbox appstore id1064190253 oldprice=“49Kč“]

The Legend of Ipsae – RPG

Magický svět, desítky nepřátel, ohromná mapa světa, kruhový bojový systém. To vše a mnohem více nabízí kvalitní RPG hra The Legend of Ipsae. Příběh se odehrává ve velkolepém a harmonickém světě Gaia, který je ve zmatku po zmizení jeho nejvyšší bohyně Ipsae. Tmavá černá magie přinesla nepolapitelná a temná stvoření, která mají silný odpor proti silám všeho, co je dobré.

[appbox appstore id1274205173 oldprice=“99Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější