Zavřít reklamu

7 aplikací a her na iOS, které dnes získáte zcela zdarma (10.4. 2019)

|
2

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Dig Deep!

Připojte se k mezigalaktickému cechu horníků a připravte se na dobrodružství plné mimozemských tvorů, smrtelných pastí a spoustu zlata. Pomozte horníkovi Rogerovi a jeho přátelům shromáždit cenné zlato na nebezpečné misi do nekonečné propasti staré planety.

Dig Deep!
Dig Deep!
Price: 49Kč 49,00 Kč

Aureus Prime 

Dokážete si zapamatovat prvky desky a spojit elementy ve tmě? Zapamatujte si desku, spojte elementy, vyrobte zlato, upgradujte stroj nebo si zahrajte online až se třemi soupeři.

Aureus Prime
Aureus Prime
Developer: Galta
Price: 49Kč 25,00 Kč+

Week Calendar Widget Pro

Kontrolujte své události pomocí skvělého kalendáře! Nabízí denní osu dne, týdenní zobrazení časové osy nebo základní připomínky v daný čas a v dané datum. Událostem umí přiřadit barvy, díky kterým se poté lépe orientujete.

Week Calendar Widget Pro
Week Calendar Widget Pro
Developer: Crater Tech LLC
Price: 49Kč 49,00 Kč

Shepard Fairey AR – Damaged

Damaged poskytuje interaktivní umělecký zážitek! Umožní vám projít si samotnou výstavu Sheparda Fairey. Fotorealistické 3-D prostředí může být zažíváno v rozšířené realitě, což vám poskytne mnohem příjemnější zážitek.

Shepard Fairey AR - Damaged
Shepard Fairey AR - Damaged
Price: 129Kč 129,00 Kč

English Articles: Pro

Pravidla pro používání členů v angličtině jsou pomeřně složitá. Tato aplikace vám pomůže s anglickou gramatikou pomocí čtení slavných knih a zajímavých článků. Také vám usnadní čtení a pochopení knih a příběhů.

English Articles: Pro
English Articles: Pro
Developer: Nelly Latypova
Price: 25Kč Free

GraalOnline Ol’West

Zahrajte si s ostatními kovboji na typický western. Jezděte na koních, házejte lasy a střílejte z různých zbraní. Nejenže se můžete setkávat s ostatními přáteli, ale dokonce můžete měnit svůj outfit. 

GraalOnline Ol'West+
GraalOnline Ol'West+
Developer: TOONSLAB
Price: 49Kč Free+

Todo Rugby

Todo Rugby je aplikace, která vám umožní sledovat všechny informace ze světa rugby. Najdete zde informace o téměř všech světových turnajích – živé výsledky, přípravky nebo tabulky pozic. 

Todo Rugby
Todo Rugby
Developer: Joel Marquez
Price: 49Kč Free


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek