Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Coda

Coda doc vypadá – a začíná – na první pohled jednoduše. S touto aplikací ale ve skutečnosti dokážete mnohem více. Nabízí nejenom flexibilní podklad pro psaní, ale také široké možnosti přizpůsobení, sdílení a propojení s aplikacemi od Slack přes Google Calendar až po GitHub. S aplikací Coda proměníte jednoduché dokumenty v užitečné aplikace.

[appbox appstore id1397968110]

MixMate – Make Music

Aplikace MixMate – Make Music vám umožní efektivně mixovat hudbu nejrůznějších žánrů a vytvářet vlastní úžasné skladby. V nabídce máte smyčky, efekty a mnoho dalšího.

[appbox appstore id1451167872]

Stellar Photo of the Day

Aplikace Stellar Photo of the Day vám každý den naservíruje zajímavou, jedinečnou fotografii z kosmu, a doplní ji patřičným komentářem.

[appbox appstore id1450763206]

PlantDetect – Plant Identifier

PlantDetect je přesná a spolehlivá aplikace pro určování rostlin. Stačí namířit fotoaparát vašeho smartphonu na danou rostlinu a aplikace vám nabídne řešení během několika málo sekund.

[appbox appstore id1448587717]

The Horns

Píše se rok 1922. Anglie je zahalena podivnou, záhadnou černou mlhou, a tajemná hrůza se zmocňuje místních lesů, ale také polí a měst. Vydejte se na temnou, nebezpečnou, dobrodružnou cestu. The Horns je patřičně temná textová hra pro milovníky tajemna. Hra vyžaduje znalosti angličtiny.

[appbox appstore id1447288213]

The Stillness of the Wind

Jeden po druhém opustili všichni obyvatelé malou vesničku a přestěhovali se do města. Všichni až na Talmu. Ta v opuštěné vesničce i nadále žije svůj osamělý život a snaží se ze všech sil. Vezměte na sebe roli Talmy a pokuste se také přežít.

[appbox appstore id1438707014]

Související články

Dnes nejčtenější