Zavřít reklamu

Jedním z největších vylepšení nové generace sluchátek AirPods je bezesporu pouzdro s podporou bezdrátového nabíjení. To sice Apple představil již v září roku 2017, mezi zákazníky jej však pouští až nyní spolu s novou verzí svých velmi oblíbených bezdrátových sluchátek. Z jeho uvolnění do prodeje ale mohou těžit i majitelé první generace sluchátek. 

Přestože jsou pouzdra na první pohled téměř identická a i obě generace sluchátek se od sebe v ničem po designové stránce neliší, mnozí z vás se nás v komentářích a zprávách na Facebooku či v mailu ptali na to, zda-li bude pouzdro kompatibilní i se starší generací sluchátek. Odpověď je samozřejmě velmi jednoduchá – ano, kompatibilní bude. Jak už jsem zmínil výše, pouzdra jsou skutečně téměř identická a liší se od sebe jen přidáním nabíjecích cívek pro bezdrátové nabíjení a LED diodou na přední straně. Nabíjecí mechanizmus ale samozřejmě samotných sluchátek ale samozřejmě zůstává zcela standardní. 

Pokud si tedy budete chtít bezdrátové nabíjení své současné generace užít také, není nic jednoduššího než si pouzdro objednat přímo ze stránek Applu, potažmo některého z APR, u kterých se zajisté objeví v nabídce také velmi brzy. Nákup byste si ale měli dobře rozmyslet. Samotné pouzdro totiž stojí 2290 korun, což není sice moc, na druhou stranu však má utracení této částky smysl jen v případě, že máte AirPody ještě relativně nové a neprojevuje se u nich například zhoršená výdrž baterie. Pokud už však baterie u sluchátek začíná pomalu pokulhávat, stojí za to popřemýšlet rovnou o koupi celku – tedy sluchátek společně s krabičkou. 

Související články

Dnes nejčtenější