Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko Stáhnout či na název aplikace. Ke stažení aplikace můžete použít také QR kód. Mezi screenshoty můžete scrollovat do stran. Jestliže se vám náhled nezobrazuje správně, stačí stránku aktualizovat.

Templates for Super PPT

Program Templates for Supper PPT nabízí více než 1000 šablon k vašim prezentacím! Všechny šablony jsou velice kvalitně zpracované a zaručeně v nich najdete zalíbení. Díky tak velkému množství je prakticky jisté, že vámi hledaný styl se na seznamu bude nacházet. Samozřejmostí je také možnost úpravy jednotlivých návrhů, který si poté můžete uložit a zachovat jej jako svůj autentický.

[appbox appstore id1002889606 oldprice=“199Kč“]

Jump LR

Skákejte vzhůru, krůček po krůčku, vlevo nebo vpravo, malá nepřesnost vede ke konci hry. I tak by se dala zhodnotit hra Jum LR, kde je někdy velmi těžké se dostat jen o patro výš! Zaručeně vám mohu prozradit, že u této hry vašemu mozku nedáte spát. Budete mít oči na stopkách a doufat ve vysoké skóre.

[appbox appstore id888647662 oldprice=“49Kč“]

DVD Ripper Pro – to MOV/MP4

Přejete si převést vaše domácí DVD video do formátu MP4, AVI nebo MOV? Jen tak si ho totiž můžete vychutnat na svém iOS zařízení. Kromě uvedených formátů nabízí program také převod na WMV, WMA, WAV, FLV, FLAC, MP3 nebo 3GP. DVD Ripper Pro lze využít také jako software pro upscale (zlepšení kvality) vašich videí na HD či 4K rozlišení.

[appbox appstore id890805963 oldprice=“649Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

NEO Scavenger

[appbox steam simple 248860 oldprice=12,49€]

Sordwin: The evergreen Saga

[appbox steam simple 1029130 oldprice=3,99€]

Galaxy Trucker: Extended Edition

[appbox steam simple 870690 oldprice=9,99€]

Warhammer: Vermintide 2

[appbox steam simple 552500 oldprice=27,99€]

Dnes nejčtenější

Další články