7 iOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma (13.11.2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

The Wild Unicorn SQUAD

Stáhnutím této appky získáte novou sadu samolepek, které můžete využít v iMessage. Součástí této sady je mnoho zvířátek, kdy všechny mají roh a představují tak jednorožce. A samolepek přeci není nikdy dost.

Wild Unicorn Animal Stickers
Wild Unicorn Animal Stickers
Price: 29 Kč 25,00 Kč

Tunable – Music Practice Tools

Tunable nabízí kompletní balík pro hráče na hudební nástroje. Můžete si pomocí něho svůj nástroj naladit, pustit si metronom ve vámi požadovaném rytmu a vaše hraní samozřejmě aplikace dokáže nahrávat. Appka vás bude hlídat, zda správně držíte daný tón a vy se tak pomocí Tunable můžete zlepšit, ať už hrajete na kytaru, flétnu nebo třeba trumpetu.

Tunable - Music Practice Tools
Tunable - Music Practice Tools
Developer: AffinityBlue
Price: 119 Kč 99,00 Kč

Sudoku :)

Určitě vám je jasné, že v Sudoku na vás čeká.. sudoku. Vybrat si můžete ze čtyř úrovní obtížnosti a hra umožňuje samozřejmě i vyplňování možných variant čísel předtím, než se rozhodnete, které do daného políčka patří. Můžete také sledovat své statistiky a zjistit tak, zda se postupně zlepšujete.

Sudoku :)
Sudoku :)
Price: 89 Kč Free+

ARZombi

AR aplikací pomalu přibývá a ARZombi přináší velmi povedený koncept. Ve hře si nastavíte některá z oken či dveří ve vašem bytě, které se stanou vstupní bránou pro zombíky. Ty z nich poté vylézají a na vás je je všechny postřílet a samozřejmě přežít. Při hraní sbíráte power-upy, náboje i speciální měnu, za kterou si poté kupujete nové zbraně. Jak dlouho se vám podaří přežít?

ARZombi
ARZombi
Price: 29 Kč Free+

Maze-A-Maze +

Maze-A-Maze obsahuje 30 labyrintů, ve kterých máte za úkol nakláněním svého zařízení dostat kuličku do cílové díry. Během toho sbíráte hvězdy a snažíte se o co nejrychlejší čas. Aplikace bohužel není přizpůsobena iPhonům s výřezem v obrazovce, což v některých levelech způsobuje, že nevidíte kompletní labyrint.

Maze-A-Maze +
Maze-A-Maze +
Developer: JSplash Apps
Price: 59 Kč 49,00 Kč

Office Story

Vytvořte si vlastní firmu v Office Story. Vašim cílem je z malé firmy vybudovat obrovský korporát a to pomocí zařizování kanceláří, najímání a trénování zaměstnanců a postupného rozšiřování ve 13 světových městech.

Office Story
Office Story
Price: 89 Kč 99,00 Kč+

Mystery of Fortune 2

Mystery of Fortune 2 je v pořadí už osmou epizodou Fortune Chronicle Episodes a je to sequel k Mystery of Fortune z roku 2014. V této hře máte za úkol s vámi vytvořenou armádou prozkoumávat dungeony. Těch je dohromady 85 v celkem 14 oblastech a narazit můžete na 35 různých druhů monster.

Mystery of Fortune 2
Mystery of Fortune 2
Price: 89 Kč 25,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek