Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Periodic Table Explorer
Jste fanda chemie nebo ji potřebujete ke studiu? Aplikace The Periodic Table Explorer pro Mac je komplexním přehledem všech prvků chemické periodické tabulky. Obsahuje více než 1400 stran textu, v němž můžete snadno vyhledávat, slovníček pojmů, životopisy významných chemiků a řadu dalších užitečných funkcí.

[appbox appstore id458124958 oldprice=0,99$]

SVG Gallery Lite
SVG Gallery Lite je kolekcí 110 vektorových grafických klipartů. Všechny obrázky jsou k dispozici v SVG formátu, který vám umožní je upravovat ve většině vektorových editorů. Můžete je také beze změny používat v softwaru typu Pages či Keynote.

[appbox appstore id665087730 oldprice=1,99$]

Coin Flip
Nemůžete se rozhodnout? Hoďte si korunou. Nemáte zrovna hotovost? Hoďte si mincí na vašem Macu. Coin Flip je prvním widgetem tohoto typu pro Oznamovací centrum macOS/OSX. Mincí si můžete hodit buďto přímo v hlavní aplikaci, nebo v již zmíněném widgetu v Oznamovacím centru. Můžete naráz házet až čtyřmi mincemi, mezi mincemi si můžete vybírat.

[appbox appstore id963862805 oldprice=0,99$]

Perfect Face
Zbavte svou pleť nedostatků pomocí pouhých několika kliknutí. Aplikace Perfect Face pro Mac je speciálním nástrojem, který vás zbaví černých teček, pupínků a dalších nedokonalostí, jako jsou nejrůznější jizvičky a skvrny. Vaše pleť bude konečně vypadat dokonale na všech fotografiích.

[appbox appstore id1182346956 oldprice=4,99$]

Slevy her pro Mac na Steamu

LEGO: The Hobbit

[appbox steam simple 285160 oldprice=19,99€]

Middle-Earth: Shadow of Mordor

[appbox steam simple 241930 oldprice=19,99€]

SOMA

[appbox steam simple 282140 oldprice=27,99€]

Torchlight

[appbox steam simple 200710 oldprice=18,99€]

Mac Apps 55
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

 

 

 

 

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější