Zavřít reklamu

Společnost Apple tento týden zveřejnila na svém kanále na síti YouTube nový reklamní spot na Apple Watch. Reklama propaguje mobilní připojení Apple Watch Series 4 s LTE konektivitou, díky které můžete být volní jako pták. Podle videa doslova.

Video se zhruba minutovou stopáží nijak nešetří dramatickými scénami. V jeho úvodu vidíme běžící ženu s Apple Watch, která se při sportování ocitne uprostřed větrné smrště. Počasí si s ní pohraje tak, že se z výšky mraků během chvilky ocitne v jezeře – což její voděodolné Apple Watch pochopitelně přežijí bez úhony – a když jí uprostřed jezera zavolá jakýsi Mark, během chvilky hovor odmítne.

https://www.youtube.com/watch?v=4tfa-n1iSdo

„Svoboda mobilního připojení,“ hlásá reklama ve svém závěru. Kromě mobilní konektivity naráží nejnovější reklama od Applu také na turn-by-turn navigaci v aplikaci Mapy pro watchOS. Režisérem spotu je Jonathan Glazer, v reklamě zazní skladba Breathe od Son Lux.

Výhoda Apple Watch s mobilní konektivitou je jasná – pokud se chcete vydat na výlet či za sportem a být přitom k zastižení, už nemusíte být nutně odkázáni na svůj iPhone – stačí si vzít hodinky. Mobilní konektivitu nabízejí modely Apple Watch Series 3 a Apple Watch Series 4, u nás jsou ale k dostání pouze ve Wi-Fi variantě s funkcí GPS. Nicméně dle posledních náznaků to vypadá, že i k nám by mohly Apple Watch s podporou LTE zavítat v dohledné době.

Dnes nejčtenější

Další články