Zavřít reklamu

Pokud jste se rozhodli udělat si radost novými Apple Watch Series 4, a to rovnou exkluzivní Hermès variantou, následující řádky vás nejspíš potěší. V nové betaverzi watchOS 5.2 se totiž pro tyto uživatele objevily nové speciální ciferníky. O zprávě informoval francouzský blog WatchGeneration, podle kterého se objeví konkrétně dva nové ciferníky s efektem přechodu, které vyvolají především luxusní dojem.

Nové exkluzivní ciferníky budou k dispozici pouze ve dvou barvách: Cherry/Sakura (višňová, růžová) a Bleu (modrá). Jak už to bývá u Hermès ciferníků pro Apple Watch Series 4 zvykem, tak se budou přizpůsobovat a měnit podle toho, kde se zrovna nachází hodinová a minutová ručička. Stejně tak si do ciferníku budete moci přidat pouze jednu komplikaci a to rozhodně ne ledajakou. K dispozici budou pouze komplikace k zobrazování data, určitého časového pásma a stopek. Žádné další komplikace u těchto ciferníků nebudou k dispozici. Naopak je ale k dispozici vcelku bohaté nastavení zobrazování čísel na ciferníku.

Hermès je jeden ze dvou partnerů, kteří spolupracují s Applem na produkci speciálních verzí hodinek. Druhým partnerem je o mnoho známější společnost Nike, která ke svým edicím přibaluje speciální řemínek. Jednoduše řečeno, Nike se zaměřuje na sportovní odvětví, kdežto Hermès na odvětví luxusní, o čemž svědčí například i tělo vytvořené z nerezové oceli. Abyste si mohli speciální edici ciferníků užít i vy, budete potřebovat mimo Hermès hodinek iOS 12.2 na iPhonu a watchOS 5.2 na Apple Watch. Obě tyto verze operačních systémů jsou prozatím ve fázi beta testování a na světlo světa se dostanou v blízké budoucnosti.

Související články

Dnes nejčtenější