Zavřít reklamu

Společně s iOS 10.1 vydal dnes Apple také pro všechny uživatele nový watchOS 3.1. Nový systém mohou stahovat majitelé jakéhokoli modelu Apple Watch. Nový watchOS 3.1 jen opravy několika chyb a pár menší novinek. Apple tak například přidal do aplikace Zprávy možnost znovu si přehrát efekty zpráv, které nově také mohou být přehrány v případě, že máte aktivovanou funkci Omezit pohyb.

Jak aktualizovat Apple Watch na watchOS 3.1:

Abyste si mohli systém watchOS 3 stáhnout, ujistěte se, že váš iPhone, se kterým máte Apple Watch spárované, je připojený k Wi-Fi síti a je nabitý. Stejně tak zkontrolujte své Apple Watch, zda mají minimálně 50% baterie a připojte je na nabíječku.

Nakonec je ještě důležité upozornit, že pokud aktualizujete na watchOS 3.1, tak už se nebudete moci vrátit zpět. Downgrade by vám musel provést příslušný pracovník v Apple Storu, běžný užívatel nemá možnost možnost přejít zpět na nižší verzi systému.

1. Otevřete si na svém iPhonu aplikaci Apple Watch
2. V sekci Moje hodinky klikněte na Obecné
3. Nyní zvolte Aktualizace softwaru
4. Systém watchOS 3.1 by se vám měl ukázat jako dostupná aktualizace
5. Klikněte na Stáhnout a nainstalovat
6. Zadejte bezpečnostní kód k iPhonu (pokud jej máte)
7. Zvolte Souhlasit u podmínek
8. Ujistěte se, že máte Apple Watch připojené k nabíječce a minimálně 50% baterie
9. Zvolte Instalovat

Update watchOS 3.1 se začne stahovat a poté instalovat. Apple Watch se samy restartují, aby se nahrál nový systém. Průběh instalace můžete také sledovat na svém iPhonu.

watchos-3-1-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.