Zavřít reklamu

Do představení nových iPhonů sice zbývá ještě téměř tři čtvrtě roku, už nyní však vyplouvají na povrch první větší úniky informací, které nám poodhalují jejich vylepšení. V minulých týdnech jsme se tak dozvěděli například o zrychlení Wi-Fi příjmu, zmenšení výřezu a implementaci třetího objektivu na záda nejnadupanějšího modelu. Ani dnešek však nebude na informace o iPhonech 11 strohý. Portálu Droid Shout se totiž podařilo od svých zdrojů obeznámených s plány Applu zjistit pár dalších detailů, které nám novinky předčasně přiblíží. 

Krom potvrzení prototypů s konektorem USB-C a menším výřezem v displeji zdroje prozradily, že Apple na letošní iPhony použije nové speciální sklo, které bude oproti předchozím generacím opět výrazně odolnější proti poškrábání či rozbití. Doba, kdy bychom bez krytu na iPhonu takřka nevyšli z domu kvůli strachu z poškození, by tak mohla být již brzy ta tam. 

Zdroje dále tvrdí, že se letos dočkáme zcela nové barevné varianty u iPhonu XR. Ten Apple nově přebarví do zelené, avšak na úkor některého z nynějších odstínů, který naopak ze své nabídky odstraní. Jaká barva si nakonec “vytáhne černého Petra” ale zdroje v tuto chvíli netuší.

Takto si věhlasný leaker OnLeaks představuje nový iPhone 11:

Konec zdražování? 

Apple už má podle zdroje jasno i v cenách, které budou stejné, jako tomu bylo vloni. iPhone XR 2tedy bude začínat na 749 dolarech, iPhone 11 na 999 dolarech a iPhone 11 Max na 1099 dolarech. Právě ceny je však zatím potřeba brát se skutečně velkou rezervou, jelikož i vloni jsme se od spousty zdrojů dozvěděli před představením iPhonů “zaručeně přesné ceny”, které se však nakonec od těch, které Apple nasadil, diametrálně lišily. Ostatně, perfektním příkladem je iPhone XR, u kterého mnozí prorokovali tak nízkou cenu, že se stane největším trhákem, který kdy Apple představil. Realita je ale poněkud jiná a o poznání pochmurnější. 

A jaké novinky byste rádi viděli u letošních iPhonů vy? Čekáte na revoluci, nebo se naopak spokojíte s málem, které bude alespoň zaručeně dotažené k dokonalosti? 

iphone xr 2 koncept fb

Související články

Dnes nejčtenější

.